رامبد جوان

تعطیلی برنامه خندوانه صحت دارد؟

تاریخ انتشار : 6 تیر 1398کد مطلب : 74693زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیدعلی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه به خبر تعطیلی این برنامه و حذف خندوانه از کنداکتور شبکه نسیم واکنش نشان داد.

ماجرای خبر تعطیلی خندوانه چیست

چند روز پیش خبری مبنی حذف برنامه خندوانه از کنداکتور شبکه نسیم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد و حواشی آن به دلیل سفر جنجالی رامبد جوان بسیار زیاد بود.

سید علی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه به خبرهای مبنی بر حذف و تعطیلی این برنامه واکنش نشان داد.

خبر تعطیلی خندوانه تکذیب شد

صفحه رسمی برنامه خندوانه با انتشار صحبت های سید علی احمدی تهیه کننده این برنامه خبرهای مبنی بر تعطیلی خندوانه را تکذیب کرد.

رامبد جوان

بازگشت رامبد جوان و برنامه خندوانه بعد از محرم و صفر

در صفحه رسمی برنامه خندوانه آمده است: اراده ی سازمان همواره بر حفظ خندوانه بوده است.

سید علی احمدی تهیه کننده برنامه خندوانه اعلام کرد:قرار ما با شبکه نسیم شروع فصل هفتم پس از ماه های محرم و صفر بوده و این قرار کماکان به قوت خود باقی است.

وی افزود:اراده ای برای حذف خندوانه در رسانه ی ملی وجود ندارد بنابراین از رسانه ها درخواست می کنم ضمن رعایت اخلاق حرفه ای به این خبر خلاف واقع دامن نزنند. پخش نشدن تکرار های خندوانه و قاچ با هماهنگی بوده و این درخواست در روز های مابین همه ی فصل های خندوانه وجود داشته است .

اصولا معتقدیم برای دوری از تکرار، با توقف بازپخش برنامه باید به مخاطب فرصت استراحت و به گروه خندوانه فرصت بازیابی و نوآوری بدهیم.

ماجرای تعطیلی خندوانه از کجا شکل گرفت

چند روز پیش بود که کنداکتور پخش شبکه نسیم به یکباره دچار تغییر شد و تکرار پخش برنامه خندوانه و قاچ از لیست پخش این شبکه خارج شد و همین ماجرا نقطه شروع حواشی برای شایعه سازی درباره تعطیلی برنامه خندوانه بود.

رامبد جوان و جناب خان

رامبد جوان و جناب خان در برنامه خندوانه

اما اگر بخواهیم به کمی قبل تر باز گردیم حواشی سفر جنجالی رامبد جوان به کانادا اولین زمزمه های حذف رامبد جوان و خندوانه از تلویزیون را به راه انداخت و خیلی زود بعد از انتشار عکس ماجراساز مجری خندوانه بسیاری از طرفداران این برنامه امیدشان برای پخش فصل هفتم را از دست دادند.

رامبد جوان و نگار جواهریان

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان در برنامه خندوانه

رامبد جوان در آخرین قسمت فصل ششم خندوانه اعلام کرد که تا مدتها تصمیمی به ساخت فصل هفتم این برنامه ندارد و قصد دارد در روزهای نزدیک به تولد دخترش تمام وقتش را صرف همسرش کند و این روزها که برای تولد دخترشان به کانادا سفر کرده اند نام این مجری خندوانه و همسر بازیگرش حسابی در فضای مجازی روی زبان ها افتاده است.

رامبد جوان

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه در شبکه نسیم

حالا باید منتظر ماند و دید که آیا فصل هفتم خندوانه بعد از ایام محرم و صفر روی آنتن شبکه نسیم میرود یا این برنامه هم با شش فصل پربیننده برای همیشه تعطیل میشود.

خبر تعطیلی خندوانه با واکنش تهیه کننده این برنامه مواجه شد

4.111
این مطلب مفید بود ؟92
منبع : صفحه برنامه خندوانه / بخش فرهنگ و هنر نمناک /م.ف
برچسب : خندوانه
وبگردی