روش تغییر رنگ led گوشی
در این مطلب با روش ساده ای که در ادامه خواهیم گفت کاربران به راحتی می توانند رنگ led گوشی خود را تغییر دهند.

رنگ led گوشی را چگونه تغییر دهیم؟ 

برخی از گوشی های موجود در بازار دارای چراغ های LED در قاب جلویی نمایشگر هستند که با دریافت پیامک، ایمیل، تماس از دست رفته و... این چراغ LED به رنگ های مختلف در می آید تا از آن حتی در صورت عدم استفاده از گوشی نیز مطلع شوید و سر موقع کار مد نظرتان را انجام دهید.

با این وجود رنگ های مختلف LED توسط خودتان باید رمزگذاری شوند که با روشن شدن چراغ گوشی مطلع شوید که هر چراغ برای چه نوتیفیکیشنی می باشد. از این رو هیچ لزومی بر این نیست که در صورت تماس از دست رفته حتما چراغ LED گوشی شما به رنگ قرمز در بیاید و می توانید آنها را شخصی سازی کنید.

اما این قابلیت بصورت مستقیم در نسخه اندروید 5 وجود داشت و می توانستید رنگ LED گوشی را بدون هر برنامه جانبی تغییر دهید و در نسخه های جدید از قرار معلوم گویی حذف شده است و نیاز به نصب برنامه های جانبی می باشد. از این رو ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با نحوه تغییر چراغ led گوشی آشنا سازیم تا بتوانید گوشی خود را شخصی سازی کنید. همراه ما باشید.

نحوه تغییر دادن چراغ led گوشی

1- برای تغییر دادن چراغ led گوشی می بایست ابتدا برنامه " Light Manager " که یکی برنامه کاربردی برای تغییر دادن چراغ گوشی می باشد را از طریق این لینـــک دانلود و نصب کنید.


2- پس از نصب برنامه فوق می بایست وارد تنظیمات گوشی شوید و از گزینه " Sound & notification "، به برنامه فوق دسترسی دهید. از این رو باید در صفحه باز شده وارد " Notification access " شوید و سپس به برنامه " Light Manager " دسترسی دهید.

چگونه رنگ led گوشی را تغییر دهیم؟

چگونه رنگ led گوشی را تغییر دهیم؟


3- هم اکنون می توانید وارد برنامه مد نظر شوید و با خیال راحت شروع به شخصی سازی چراغ LED گوشی مطابق علاقه و سلیقه خودتان کنید.

تغییر رنگ led

نحوه تغییر دادن چراغ LED گوشی

 

رنگ led گوشی را چگونه تغییر دهیم؟

3.813
این مطلب مفید بود ؟103
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند گوشی
وبگردی