نوید محمدزاده

تبریک کارگردان متری شیش و نیم برای تولد نوید محمدزاده + عکس

تاریخ انتشار : 17 فروردین 1398کد مطلب : 74141زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعید روستایی کارگردان فیلم متری شیش و نیم با انتشار پستی به تمجید از نوید محمدزاده پرداخت و سالروز تولدش را تبریک گفت.

تبریک چهره ها برای روز تولد نوید محمدزاده

نوید محمدزاده چهره مطرح این روزهای دنیای سینما و تلویزیون 17 فروردین ماه 1365 در ایلام متولد شد و امروز همزمان با سالروز تولد این هنرمند جوان کشورمان است که فیلم سینمایی متری شیش و نیم را روی پرده سینماهای کشور دارد.

هنرمندان و چهره های کشور با انتشار پست هایی در اینستاگرام تولد نوید محمدزاده را تبریک گفتند و به تعریف و تمجید از او پرداختند.

تبریک هنرمندان برای روز تولد نوید محمدزاده

سعید روستایی کارگردان فیلم متری شیش و نیم با انتشار عکسی از نوید محمدزاده به تعریف و تمجید از شخصیت این بازیگر جوان پرداخت.

نوید محمدزاده

تبریک سعید روستایی برای تولد نوید محمدزاده

سعید روستایی با انتشار این عکس از نوید محمدزاده نوشت : شاید چون روزهای زیادی را با تو زندگی کرده ام، نوشتن از تو برایم دشوار است . همین که می خواهم چند جمله به مناسبت تولدت بنویسم نمی دانم از کجا شروع کنم ... اکنون شاید ناگزیر باید به همین چند جمله اکتفا کنم که تو چشم ها، عضلات، خاطرات، خشم و حتی جهاز هاضمه ات را به کمک می گیری برای رسیدن به نقشی که دلخواه ماست و در توان توست.

برای تو که نقش آفرینی را زندگی می کنی ... برای تو که “نوید” را با رنج فراوان محسنِ ابدویک روز کردی و با زخم زدن بر روح ناصر خاکزاد متری شیش و نیم، برای برادرم، رفیقم، بازیگرم، برای نوید محمدزاده ، تولدت مبارک...

هومن سیدی بازیگر و کارگردانی که در مغزهای کوچک زنگ زده با نوید محمدزاده همکاری داشت با انتشار پستی تولد نوید محمدزاده را تبریک گفت.

نوید محمدزاده

تبریک هومن سیدی برای تولد نوید محمدزاده

هومن سیدی با انتشار این عکس از نوید محمدزاده نوشت : شعور یعنی قبل از اینکه درک شویم درک کنیم(ژوزه ساراماگو) . دقیقا کاری که تو با پیرامونت انجام میدی. تولدت مبارک رفیق...

نوید محمدزاده

تبریک برزو ارجمند برای تولد نوید محمدزاده

برزو ارجمند هم با انتشار این عکس برای نوید محمدزاده نوشت : تولدت مبارک رفیق ....

فیلم متری شیش و نیم

نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

نوید محمدزاده این روزها فیلم سینمایی متری شیش و نیم را در سینماهای کشور در حال اکران دارد و در این فیلم با پریناز ایزدیار و پیمان معادی همبازی است.

تمجید کارگردان متری شیش و نیم از نوید محمدزاده در روز تولدش

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی