تیم استقلال

مشکل اصلی تیم استقلال در بازی مقابل سیاه جامگان

تاریخ انتشار : 30 آبان 1396کد مطلب : 60077زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیم استقلال در بازی مقابل سیاه جامگان از لحاظ فوتبال خوب کار کرد اما واقعیت این است که استقلال یک مهاجم تمام کننده و تمام عیار می خواهد.

مشکل تیم استقلال از زبان محمد نوری

محمد نوری عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص دیدار استقلال مقابل سیاه جامگان اظهار داشت:نیمه اول یک بازی سرد و کسل کننده بود و شاهد بازی چندان خوبی نبودیم.

وی افزود:در نیمه دوم استقلال بهتر شد و واقعاً موقعیت گل هم داشت اما باید اعتراف کنم استقلال از لحاظ گلزنی دچار مشکل است. من خودم امسال کلی از شهباززاده حمایت کردم و معتقد بودم باید به او فرصت داد اما دیروز خوب کار نکرد و او یک فرصت بسیار خوب را در نیمه اول از دست داد و نتوانست از فرصت 100 درصد گلزنی استفاده کند.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه تأکید کرد:استقلال از لحاظ فوتبال خوب کار کرد و شفر نقاط ضعف و قوت تیم را پیدا کرده است اما واقعیت این است که استقلال یک مهاجم تمام کننده و تمام عیار می خواهد. این تیم نیاز به بازیکنی دارد که فشار از روی تیم بردارد، از طرفی احساس نیاز می شود که یک هافبک خوب در استقلال باشد البته جباروف در آن پست بد کار نمی کند اما باید پذیرفت وی مثل دوران اوج جباری و جانواریو در استقلال نیست ضمن آنکه امید ابراهیمی از روزهای اوجش فاصله دارد و امید همیشگی در بازی با سیاه جامگان نبود.

تیم استقلال

استقلال یک مهاجم تمام عیار می خواهد

شفر در بازی با سیاه جامگان آزمون خوبی را پشت سر گذاشت و او پادوانی را به ترکیب برگرداند تا در کنار مجید حسینی زوج تجربه و جوانی کار کند. ممکن است یک بازیکن جوانی کند درست مثل مجید حسینی که نزدیک بود پاس به عقب او تبدیل به گل شود. از طرفی روزبه چشمی جلو آمد و پست خودش برگشت که این می توانست یک پیغام خوب برای استقلال باشد.

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا از سبک بازی استقلال رضایت داشت یا خیر؟ گفت:به عنوان یک هوادار از بازی استقلال زیاد راضی نبودم، همانطور که گفتم ضعف در خط حمله کاملاً مشخص است و باید فکری به حال این مسئله شود.

وی با اشاره به اینکه باز هم تأکید می کند راه جام حذفی برای استقلال هموارتر از لیگ است، گفت:جام حذفی آسان تر است اگرچه در لیگ هم کلی بازی باقی مانده است. من باز هم می گویم اگر استقلال امتیاز از دست ندهد می تواند مدعی باشد اما مثلاً همین 2 امتیازی که در بازی با سیاه جامگان از دست داد در پایان فصل خیلی به کار تیم می آمد.

وی افزود:سیاه جامگان با توجه به بازیکنان جوانی که در ترکیب داشت با انگیزه بالایی به میدان آمد و دوندگی بسیار خوبی را در زمین داشت. از طرفی استقلال باید هر 3 امتیاز بازی را می گرفت که متأسفانه این اتفاق نیفتاد.

مشکل اصلی تیم استقلال در بازی مقابل سیاه جامگان

51
این مطلب مفید بود ؟10
برگرفته از افکارنیوز/ی
وبگردی