جریان خون
زن جوان اسکاتلندی که دهه هاست سکوت را تجربه نکرده است، ادعایی عجیب و شوکه کننده ای در مورد نوایی از درون رگهایش کرد.

شنیدن صدای جریان خون در رگ ها توسط زن جوان!

زن 32 ساله اسکاتلندی دچار وضعیتی نادر می باشد که در طی این وضعیت نادر نمی تواند آخرین باری که سکوت کامل را تجربه کرده است را به خاطر بیاورد و این کمی شوکه کننده می باشد! نام این خانم جوان " گما کایرنز " می باشد که به دلیل وضعیت نادری که دارا است، در شلوغ ترین اماکن می تواند صدای هر چیزی را که درون بدنش است را بشنود.

این صدا شامل تمام دستگاه های بدنش اعم از پمپاژ خود در قلب و رگ هایش، حرکت پلک هایش و... می باشد که کایرنز همان گونه که به خاطر می آرود، از گذشته تا هم اکنون می تواند این صدا را از درونش بشنود و به همین دلیل اتفاقی مقطعی برای او نبود و چندین بار به دکتر مراجعه کرد و پزشکان نمی توانستند وضعیت نادر او را به خوبی تشخیص دهند!

خوشبختانه در سال 2016 پزشکی متوجه علت این اتفاقات عجیب در بدن او شد و توضیح داد که یک نوع استخوان کوچک در گوش او وجود ندارد و به همین دلیل در شنوایی او تاثیر بسیار زیادی گذاشته بود. با این وجود پزشکان توصیه کردند که وی برای رفع مشکل باید هر چه سریع تر عمل جراحی شود و در نهایت در ابتدای سپتامبر او گوش راست خود را تحت درمان قرار داد و پزشکان امیدوار هستند تا ماه آینده او بتواند سکوت را تجربه کند.

جریان خون

با این وجود کایرنز در طی مصاحبه ای گفت که پزشکان به او گفتند نباید هر دو گوش را بصورت همزمان عمل کند چرا که ممکن است تا مدتی تعادل از بین برود و به همین دلیل پزشکان گوش راست او را در ابتدا تحت درمان قرار دادند. عمل جراحی او به مدت 3 ساعت طول کشید. با این حال او کمی عصبی بود چرا که نمی توانست صدایی را می شنود را با زبان بیان کند و پزشکان و مردم همیشه از او صدایی را می شنید را می خواستند جویا شوند.

صدای خون

از این رو او در ابتدای ماه جاری اولین عمل خود را انجام داد و در ماه اکتبر گوش سمت چپ خود را عمل خواهد کرد و امیدوار است تا بتواند بعد از مدت ها، سکوت را برای اولین بار درک کند و ارامش برسد.

زنی که صدای حرکت خون در رگهایش را می شنود !!

1.8173
این مطلب مفید بود ؟64109
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی