خودرو مگان رنو
به تازگی شرکت رنو از رونمایی مدل جدید خودرو مگان رنو در نمایشگاه فرانکفورت سال 2015خبر داد و این درحالیست که فعلا مشخصات کلی در مورد چگونگی مدل این خودرو در دست نیست.

مدل جدید خودرو مگان رنو در نمایشگاه فرانکفورت
 

مدل جدید مگان جدیدترین دستاورد شرکت رنو می باشد که قرار است به زودی در نمایشگاه فرانکفورت سال 2015 در معرض عموم قرار گذاشته شود. این نمایشگاه قرار است اواسط ماه سپتامبر برگزار شود.

مدل جدید مگان (Megane) برای شرکت فرانسوی رنو اهمیت زیادی دارد؛ زیرا یکی از رقبای مهم اتومبیل های فوکوس فورد (Ford Focus) و گلف فولکس واگن (Volkswagen Golf) محسوب می شود. هنوز مشخص نیست چه انتظاری باید از این اتومبیل داشته باشیم؛ اما پیش بینی می شود حداقل یک هاچ بک 5 در به نمایش گذاشته شود. مدل فعلی مگان به عنوان یک کوپه 3 در، یک کروکی با سقف ثابت و یک واگن 5 در به فروش می رسد.

در مورد موتور مدل جدید مگان نیز پیش بینی هایی وجود دارد. طبق این پیش بینی ها، ترکیبی از موتورهای 4 سیلندر دیزلی و گازی ارائه خواهد شد که از گیربکس های مختلفی بهره مند خواهند شد. متأسفانه، فعلاً نمی توان به ارائه نسخه اسپرت مگان جدید امیدوار بود.

همچنین شرکت رنو از این فرصت استفاده کرده و اتومبیل جدید تالیزمن (Talisman) را برای اولین بار در معرض نمایش عموم قرار خواهد داد.

رونمایی مدل جدید خودرو مگان رنو در نمایشگاه فرانکفورت

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
برگرفته از بولتن نیوز - / ل
برچسب : محصولات رنو
وبگردی