داشتن انرژی مثبت
از خواب که بیدار می شوید حس شما روزتان را رقم می زند ، احتمالا بد بودن وضعیت روحی خود را با عادت هایی که اول صبح شما را به داشتن انرژی مثبت هدایت می کند کنار بزنید.

6 عادت صبحگاهی برای داشتن انرژی مثبت در طول روز

عادت های روزمره ای که صبح ها دارید چه مثبت و چه منفی اغلب روی بقیه روز تأثیر می گذارد. در مقایسه با عادت های منفی اغلب sub-parday معلوم میشود. خواب خوب شب یکی از مواردی است که کیفیت بقیه روز را رقم می زند. کیفیت خواب و عادت های خوب نشانه های خود مراقبتی است.

داشتن انرژی مثبت

راههای داشتن انرژی مثبت در طول روز

در این مقاله به 6 عادت مثبت که هنگام صبح باعث ایجاد و داشتن انرژی مثبت می شود می پردازیم.

1. تلفن هوشمند خود را کنار بگذارید: به جای استفاده از تلفن همراه از روزنامه های به روز آن دسته که شامل اهداف و آرزوهاست، کنار رخت خواب تان بگذارید و بخوانید. این تمرین کارآمدی برای بالا بردن انرژی مثبت است.

2. تفکر کردن : تمرین فکر کردن برای ذهن مثبت است. مطالعات نشان می دهد الگوهای تفکر، ذهن ما را بیشتر مولد و متفکر می سازد. متفکر تنفس کشیدن و تمرین نفس عمیق برای ذهن و جسم مناسب است.

3. تمرین تجسم و تصور کردن : تصور، شکل ساده ای از تصویر ذهنی است، این کار احساس متقابلی را ایجاد می کند که این تمرین، قدرتی مثبت برای طول روز است.

4. نوشیدن نوشیدنی های گرم : نوشیدن و خوردن غذاهای گرم عادت خوبی است و همچنین چکاندن آبلیمو در چای محرک مناسبی برای تقویت متابولیسم و تمیزی دندان و گلو است، همچنین هنگام بلعیدن تاثیراتی را روی بدن میگذارد.

5. داشتن رختخواب در موقعیت مناسب :

بی شک می دانید که محل خواب روی کیفیت آن تاثیر مستقیم دارد از طرفی داشتن یک خواب با کیفیت علت اصلی آغاز صبحی پر از حس مثبت خواهد بود. تمام هدف این گزینه در این جمله خلاصه شده بود پس جای خواب خود را در موقعیتی قرار دهید که به شما حس آرامش می دهد و با دریافت این انرژی مثبت بعد از بیدار شدن از خواب روزی عالی شروع خواهید کرد. 

6. کیفیت غذا خوردن: صبحانه وعده اصلی در طول روز است، صبحانه سوخت بدن برای کل روز را فراهم می کند و انرژی را بالا می برد.

6 تغییر کوچک برای داشتن انرژی مثبت تمام طول روز

3.923
این مطلب مفید بود ؟185
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
برچسب : انرژی
وبگردی