دکوراسیون آشپزخانه
کارکردن در آشپزخانه ای که دکوراسیون اش زیبا باشد جالب و دلنشین تر می باشد، مخصوص اگر آشپزخانه به سبک مدرن طراحی و دکوراسیون شده باشد.

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن

با وجود روش ها و ایده های بسیار زیاد برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه، هرکس می تواند راهی مناسب و ایده آل متناسب با سلیقه شخصی اش برای طراحی و تزیین آشپزخانه پیدا کند. در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های طراحی و دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن را مشاهده میکنید که بسیار کمک کننده هستند و میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه به سبک مدرن

سبک مدرن می تواند از چند لحاظ دارای پیچیدگی هایی باشد به این دلیل که بسیاری از افراد این سبک را نقطه ی مقابل سبک سنتی می دانند. وقتی سبک مدرن را وارد دکوراسیون آشپزخانه میکنیم می توانیم به کابینت های ساده، وسایلی فلزی و وسایل تزئینی شیک برسیم.

برای طراحی و دکوراسیون آشپزخانه قبل از اینکه به تصمیم نهایی برسیم باید برای بعضی چیزها برنامه ریزی کنیم و خیلی موضوعت مهم دیگر را در نظر داشته باشیم. گاهی اوقات وجود ترفندها و ایده های زیادباعث سردرگمی ما می شوند مثلا انتخاب سنگ یا صفحه روی کابینت یه یک دغدغه ها اصلی تبدیل میشود، با وجود مدل های متنوع فلزی، کوارتزی، کورین و گرانیتی انتخاب مدل اصلی کاری سخت و سردرگم کننده ای است. همانطور که میدانید ایجاد هماهنگی و هارمونی در دکوراسیون آشپزخانه از بیشترین اهمیت برخوردار است پس باید در انتخاب رنگ و بافت حسابی دقت کنید.

آشپزخانه های شیک

آشپزخانه های شیک با زیباترین تزیینات

کابینت های آشپزخانه مدرن دارای خصوصیاتی است که می توان آنها را در ساده بودن خلاصه کرد. کابینت هایی که در آشپزخانه هایی به سبک مدرن دیده می شوند میتوان گفت تکاملی بر کابینت های سبک های دیگر دکوراسیونی مانند سنتی هستند.

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه با نورپردازی حرفه ای

همانطور که میدانید در سبک مدرن، دکوراسیون آشپزخانه تزئین آنچنانی ندارد ولی شما می توانید برای تزیین آشپزخان های مدرن از عناصر طبیعی استفاده نمایید، داشتن گل و گلدان های ساده و یا استفاده از سنگ مرمر هم نمونه هایی از این المان ها برای تزیین آشپزخانه هستند.

کابینت آشپزخانه

آشپزخانه های مدرن با کابینت های شیک

آرک آشپزخانه با کناف

طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپرخانه با متریال چوب

 مدل کابینت آشپزخانه

آشپزخانه های مدرن و جدید امروزی

چیدمان آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه مدرن چوبی

آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن رنگ روشن

دکوراسیون آشپزخانه های مدرن با زیباترین تزیینات و چیدمان + تصاویر

465
این مطلب مفید بود ؟5213
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی