تولد
دکوراسیون خانه استانبول
طراحی داخلی دکوراسیون خانه یک زوج جوان و باسلیقه در استانبول را بررسی میکنیم تا شما بتوانید از دیزاین مدرن آن ایده های جدید بردارید.

دکوراسیون داخلی آپارتمانی در استانبول

برای تبدیل یک آپارتمان در یک ساختمان قدیمی به یک خانه مدرن که بتواند نیازهای یک زوج جوان را برآورده کند، نیاز به دقت و درک سبک زندگی زن و شوهر دارد. این آپارتمان 78 متر مربع در استانبول واقعا کوچک نیست، اما به دلیل طراحی اولیه ضعیف و دیوارها و درهای غیرضروری دکوراسیون داخلی از بین رفته، منسوخ شده و تاریک است. این زوج باهوش و با سلیقه آن را بازسازی کرده و به خانه ای مدرن تبدیل کرده اند.

دکوراسیون خانه استانبول

دکوراسیون خانه ای مینیمال در استانبول

اتاق نشیمن جدید بسیار بازتر از تجسم قبلی است و اتاق ناهار خوری که پشت آن قرار گرفته است با رنگ آبی به جذابیت فضا می افزاید. کل منطقه به نظر می رسد ذاتا مدرن، درخشان و دعوت کننده باشد با حداقل دکور و یک طرح رنگ غیر قابل انعطاف است . دکوراسیون مینیمال این قسمت با رنگ آبی و خاکستری بسیار دلنشین است، مبلمان ال خاکستری رنگ با کوسن های آبی اتاق نشیمن را بسیار آرامش بخش نشان میدهند.

بازسازی آپارتمان کوچک

بازسازی آپارتمان قدیمی در استانبول

دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون مدرن نشیمن یک آپارتمان

پشت اتاق نشیمن به اتاق غذا خوری اختصاص دارد یعنی میز ناهارخوری دقیقا پشت مبلمان قرار گرفته است، میز ناهارخوری مدلی خلاقانه و چوبی دارد به این صورت که صندلی های آن دو به دو مدل های متنوعی دارند. نیمکتی که سمت دیگر میز ناهارخوری قرار دارد بسیار جالب و مدرن است، اینکه یک سمت از میز ناهارخوری نیمکت قرار دهید ایده ای مدرن و مینیمال است که نمیگذارد خانه تان قدیمی و تکراری شود.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

اتاق غذاخوری مینیمال و منحصر به فرد

این خانه دارای دو اتاق است که یکی مخصوص کار و دیگری اتاق خوابی دونفره است، اتاق کار دارای قفسه بندی خلاقانه است که در آن از رنگ های زرد و سفید استفاده شده است. میز یک تکه ای که روی دیوار نصب شده حسابی اتاق کار را حرفه ای و جذاب نشان میدهد.

طراحی اتاق کار

طراحی اتاق کار خلاقانه

طراحی اتاق کار

دکوراسیون اتاق کار خانگی

آشپزخانه کوچک این آپارتمان کنار اتاق نشیمن و غذاخوری واقع شده است. دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید طراحی و تزیین شده است البته رنگ چوب هم خیلی کم در آشپزخانه دیده می شود. آشپزخانه این آپارتمان به این دلیل کوچک است که صاحبان این اپارتمان شاغل هستند و زمان زیادی برای پخت و پز و گذراندن وقت در آشپزخانه ندارند.

در سرویس بهداشتی این آپارتمان خلاقیت موج میزند، دکوراسیون سرویس بهداشتی به رنگ سفید و سبک مدرن است که روشویی گرانیتی در و شیرآب سفید رنگ بسیار جلب توجه میکند.

دکور سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی سفید رنگ

 

طراحی دکوراسیون خانه ای فوق مدرن در استانبول + تصاویر

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی