مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان در رقص روی شیشه + تصاویر

تاریخ انتشار : 11 مرداد 1397کد مطلب : 70456زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از حضور قطعی مهرداد صدیقیان در این سریال داد.

حضور مهرداد صدیقیان در رقص روی شیشه قطعی شد

مهدی گلستانه با سریال جدیدی به شبکه نمایش خانگی می آید. سریال رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری با ستاره های سینما به نمایش خانگی می آید.

کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از حضور قطعی مهرداد صدیقیان در این سریال ویژه شبکه نمایش خانگی داد.

رقص روی شیشه با مهرداد صدیقیان در نمایش خانگی

سریال رقص روی شیشه بازیگر جدید خود را شناخت. مهرداد صدیقیان به عنوان بازیگر جدید به سریال رقص روی شیشه پیوست و حضور او در این سریال قطعی شد.

مهرداد صدیقیان

حضور قطعی مهرداد صدیقیان در سریال رقص روی شیشه

مهدی گلستانه کارگردان سریال رقص روی شیشه با انتشار عکسی از مهرداد صدیقیان در اینستاگرامش نوشت :پس از بازیگران مطرحی که این روزها به سریال رقص روی شیشه اضافه شدند، مهرداد صدیقیان جدیدترین چهره سینمایی است که حضورش در این سریال شبکه نمایش خانگی قطعی شده است.

بهرام رادان

بهرام رادان بازیگر سریال رقص روی شیشه

به گزارش مشاور رسانه ای رقص روی شیشه مهرداد صدیقیان یکی دیگر از بازیگرانی است که در روزهای گذشته به فهرست پرستاره بازیگران رقص روی شیشه اضافه شده تا پس از بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیرآقایی و میترا حجار، مهرداد صدیقیان هم از دیگر چهره های مطرح سینما باشد که در این مجموعه شبکه نمایش خانگی مقابل دوربین خواهد رفت.

سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه

رقص روی شیشه فیلمنامه ای اجتماعی و جذاب دارد که براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی در ٢٦ قسمت نگارش درآمده و گروه تولید همچنان در حال تکمیل فهرست بازیگران هستند تا بزودی فیلمبرداری آن را آغاز کنند.

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سریال رقص روی شیشه

عوامل سریال رقص روی شیشه عبارتند از تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری:امیر نوبخت، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو:محمد روح الامین، عکاس:حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان بازیگر سریال رقص روی شیشه

مهرداد صدیقیان برای اولین بار با سریال شاهگوش در شبکه نمایش خانگی حضور داشت و بازی در سریال رقص روی شیشه دومین تجربه مهرداد صدیقیان در نمایش خانگی است.

مهرداد صدیقیان به رقص روی شیشه رسید +عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی