اتاق خواب سبز
دکوراسیون اتاق خواب کودک به رنگ سبز و تم جنگل یکی از ایده های جالب و موردعلاقه پسربچه ها است که متوانید با ایده های زیر یک جنگل کوچک برای فرزندتان طراحی کنید.

طراحی اتاق خواب کودک با رنگ سبز

بسیاری از والدین وقتی میفهمند فرزندشان پسر است اتاق خوابی با رنگ آبی برای او طراحی و دکوراسیون میکنند چون تصور میکنند تنها رنگی که برای اتاق پسربچه ها مناسب رنگ آبی است اما این تصور کاملا اشتباه است، رنگ هایی همچون سبز، بنفش، قرمز و... برای اتاق خواب پسربچه ها مناسب هستند که در این مطلب ایده های طراحی اتاق خواب پسرانه با رنگ سبز را مشاهده میکنید.

اتاق خواب سبز

اتاق خواب سبز رنگ پسرانه

وقتی تصمیم میگیرید رنگ اتاق فرزندتان سبز باشد باید یک تم جالب هم برای اتاق او انتخاب کنید، بهترین تم پسرانه با رنگ سبز تم جنگل است که میتوانید یک جنگل کوچک و پر از حیوانات دوست داشتنی برای فرزندتان دکوراسیون کنید.

اتاق خواب پسرانه

اتاق خواب پسرانه با تم سبز

اولین کاری که انجام میدهید این است که فکری به حال دیوار های اتاق بکنید، میتوانید از کاغذ دیواری های سبز رنگ و طرح برگ استفاده کنید و یا دیوار ها را با رنگ سبز رنگ کنید.

اتاق خواب تم جنگل

اتاق خواب بچه گانه با تم جنگل

عروسک هایی با طرح حیوانات بسیار کمک کننده هستند و اتاق خوابی با تم جنگل را تکمیل میکنند، از تصاویر زیر میتوانید ایده بگیرید و بهرتین اتاق خواب را برای پسرتان طراحی کنید.

دکوراسیون اتاق کودک

دکوراسیون اتاق کودک سبز رنگ

سیسمونی سبز رنگ

سیسمونی سبز رنگ پسرانه

تخت خواب سبز

اتاق خواب پسرانه دو نفره

روتختی سبز

طراحی اتاق خواب سبز رنگ

کاغذ دیواری سبز

دیوار سبز رنگ اتاق

اتاق خواب سبز

دیزاین اتاق خواب سبز رنگ

 

اتاق خواب پسرانه به رنگ سبز و تم جنگل + تصاویر

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی