سریال نفس گرم

مرجانه گلچین در سریال نفس گرم + تصاویر

تاریخ انتشار : 6 خرداد 1394کد مطلب : 15367تعداد نظرات : 4 نظر
سریال نفس گرم با بازی مرجانه گلچین ، حامد کمیلی و نیلوفر خوش خلق کار تصویربرداری خود را آغاز کرد.

سریال نفس گرم به تهیه کنندگی سید محمود رضوی در حال تصویر برداری است و بازیگران جدید همچنان در حال اضافه شدن به این سریال هستند.

گروه در لوکیشن مربوط به منزل ملیحه شخصیت اصلی داستان که نقش آن را مرجانه گلچین بازی می کند مستقر هستند و ضبط سکانس های این لوکیشن همچنان ادامه دارد. 

 مرجانه گلچین و فلور نظری
 
این مجموعه که تهیه کنندگی آن را سید محمود رضوی بر عهده دارد براساس فیلمنامه مشترکی از عسگر پور و طلا معتضدی در 30 قسمت برای پخش از شبکه یک تهیه و تولید می شود. نفس گرم دارای مضمونی اجتماعی است و داستان حول محور زندگی زنی میانسال به نام ملیحه روایت می شود.
مرجانه گلچین
این سریال یک ملودرام اجتماعی و داستان آن درباره زنی به نام ملیحه با اعتقادات بالای مذهبی است که در مسیر داستانی سریال اتفاقاتی برای او رخ می دهد که به نوعی مسیر زندگی و اعتقاداتش را تحت الشعاع قرار می دهد.
سیما تیرانداز
نفس گرم در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تولید می شود و فیلمنامه آن به قلم محمدمهدی عسگرپور و طلا معتضدی نگارش شده و قرار است که در 31 قسمت 35 دقیقه ای آماده پخش شود.
مرجانه گلچین، رویا تیموریان، حامد کمیلی، لیندا کیانی، محمود پاک نیت، نیلوفرخوش خلق، سیما تیرانداز، رامین راستاد و رحیم نوروزی بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.

مرجانه گلچین در سریال نفس گرم + تصاویر

4.232
این مطلب مفید بود ؟275
برگرفته از مهر , خبر انلاین - / ک
4 نظر به ثبت رسیده است
مریم1394-08-28
اینقدر من تو حس این فیلم رفتم که فک میکنم خیانت به خانم گلچین گناهی که نباید اقا مرتضی را ببخشه .واقعن چطور اعتماد این زنه به خودش صدرصد کرد وتونست بهش خیانت کنه من اگ بود هرگز نمیبخشیدمش وحتی حلالش نمیکردم
60
مریم1394-08-28
وکارگران این سریال هم باید انتهای فیلم برپابه این بزاره که همسر اقا مرتضی اون نمیبیخشه ونباید جوری نمایش بده که اقاا مرتضی بخشیده شده چون خیانت بخشیدنی نیست
50
م1394-09-16
اینجاس که بخشش معنا پیدا میکنه دیگه..
11
مریم1394-09-24
ولی واقعا بسیار عالی بازی کردن خانم مرجانه گلچین
10
وبگردی