سریال پاهای بیقرار

ضبط سریال پاهای بیقرار به محضرخانه رسید! + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397کد مطلب : 66830زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال پاهای بیقرار به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی تاکنون 70 درصد فیلمبرداری را پشت سر گذاشته است.

ساخت سریال پاهای بیقرار به کجا رسید

منوچهر هادی کارگردان سریال عاشقانه و خداحافظ بچه در جدیدترین ساخته تلویزیونی اش به سراغ ساخت سریالی با سه دوره زمانی رفت. سریال پاهای بیقرار ساخته جدید منوچهر هادی است که در سه فصل برای شبکه پنج سیما درحال تولید است.

ایرج محمدی تهیه کننده سریال پاهای بیقرار در یک گفتگو درباره روند فیلمبرداری این سریال توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

روند تصویربرداری سریال پاهای بیقرار به کجا رسید

ایرج محمدی تهیه کننده سریال پاهای بیقرار با اشاره به پروسه تولید این سریال که این روزها به کارگردانی منوچهر هادی در حال تصویربرداری است، گفت:در حال حاضر بیش از 70 درصد از سریال ضبط و تصویربرداری شده است و احتمالا تا اواخر خرداد و یا اواسط تیر تولید آن ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به لوکیشن حال حاضر این سریال که برای شبکه پنج سیما آماده می شود، توضیح داد:اکنون حوالی خیابان شهید مطهری در یک محضر عقد و ازدواج تصویربرداری سریال را ادامه می دهیم.

سریال پاهای بیقرار

شاهرخ استخری در سریال پاهای بیقرار

این تهیه کننده در پایان بیان کرد:ما در حال حاضر روزکار هستیم و لوکیشن های متعددی در سطح شهر از جمله بیمارستان، مطب دکتر، شرکت و ... داریم که این روزها باید در کنار لوکیشن های خارجی به آن مکان ها هم برویم.

فیلمنامه سریال پاهای بیقرار به قلم بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان نوشته شده است و این سریال در 2 فصل و 3 فاز تصویربرداری می شود.

سریال پاهای بیقرار

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال پاهای بیقرار

این مجموعه زندگی چند خانواده را به تصویر می کشد و داستان را در بستر وقایع انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس پیش میبرد.

سریال پاهای بیقرار

پانته آ بهرام در سریال پاهای بیقرار

حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، علی رضا استادی، سجاد قراگزلو، سیروس همتی، مهدی صبایی، اصغر محبی، افسانه ناصری، مجید صیادی و ... بازیگران این مجموعه هستند.

مجموعه تلویزیونی «پاهای بیقرار» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد. «پاهای بیقرار» مجموعه ای خانوادگی و اجتماعی است و داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

سریال «پاهای بیقرار» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه کنندگی ایرج محمدی در 60 قسمت تولید می شود و از شبکه پنج سیما به روی آنتن خواهد رفت.

 

ضبط سریال پاهای بیقرار به محضرخانه رسید! + تصاویر

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
برگرفته از خبرگزاری مهر ، سینما پرس / م.ف
وبگردی