راه کاهش وزن در یک هفته
امروزه افراد زیادی از مشکل چاقی رنج می برند و به دنبال روشی برای کاهش وزن سریع و سالم هستند. راه های موثری وجود دارد که می توانید فقط در یک هفته 8 کیلو لاغر کنید.

کاهش وزن در یک هفته با برنامه ای موثر برای لاغری

متاسفانه در زندگی امروزی افراد زیادی با مشکل اضافه وزن دست و پنجه نرم می کنند و همیشه دنبال راه هایی سریع برای کاهش وزن می گردند که برخی از این روش ها نه تنها موثر نیستند بلکه سبب بیماری های مختلف نیز می شوند.

بهترین راه برای کاهش وزن و رهایی از چاقی گرفتن رژیم کم کالری در کنار یک برنامه ورزشی منظم است اما در برخی از مواقع ما به دنبال یک راه حل برای لاغری سریع می گردیم تا بتوانیم حداکثر وزنمان را برای شرکت در یک جشن عروسی و یا مهمانی ویژه کاهش دهیم البته بهتر است بعد از این رژیم های سریع کاهش وزن ازیک رژیم غذایی مناسب به همراه ورزش و پیاده روی استفاده کنید تا وزنتان تثبیت گردد چرا که راه های سریع کاهش وزن معمولا نتیجه پایداری ندارند. با این بخش از تناسب اندام نمناک همراه شوید تا بتوانید در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید و در مهمانی ویژه تان بدرخشید .

بیشترین کاهش وزن در یک هفته

با این روش ها در یک هفته 8 کیلو وزن کم کنید

برنامه کاهش وزن 8 کیلو در یک هفته

اگر می خواهید به سرعت وزن کم کنید و قرار است هفته دیگر به جشنی بروید که لباس هایتان برایتان کوچک شده اند ، این رژیم به شما کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن وزن خود را تا 8 کیلوگرم کاهش دهید البته شما به شرطی وزن مورد نظر را کم می کنید که مو به مو برنامه زیر را رعایت کنید. در این رژیم غذایی این نکته را در نظر داشته باشید که میزان تغییر وزن افراد مختلف می تواند کاملا متفاوت باشد، اما در این که وزن کم می کنید هیچ شکی نیست.

یکی از سریع ترین روش های سالم و طبیعی برای کاهش وزن که می تواند برای تمام گروه های سنی قابل استفاده باشد رژیم «جنرال موتورز» (GM) است . این رژیم غذایی را می توانید در دو هفته متوالی ادامه دهید اما نباید بیش از دو هفته ، این رژیم را ادامه دهید . اگر بخواهید این رژیم را برای بیش از دو هفته ادامه دهید باید پس از گرفتن دو هفته رژیم بین آن یک هفته استراحت قرار دهید اما در این یک هفته نباید غذاهای پرکالری مصرف نمایید .

هنگامی که این برنامه غذایی را دنبال کردید نباید به هیچ عنوان استرس را به خود راه دهید . همچنین باید خواب کافی داشته باشید و همانگونه که در برنامه غذایی گفته شده غذا بخورید و کمتر از آن غذا مصرف نکنید و خود را گرسنه نگه ندارید.

مهم ترین نکته این رژیم این است که قبل از تمام شدن هفته خود را وزن نکنید زیرا وزن کردن زیاد موجب دلسردی شما از رژیم و رها نمودن آن می شود.

کاهش وزن سریع در یک هفته

8 کیلو لاغری فقط در 7 روز

مراحل کاهش وزن در هفت روز

در طول مدت رژیم به صورتی که توضیح داده شده است عمل کنید:

روز اول

اولین روز رژیم مهم ترین روز آن است که باید فقط در این روز میوه و آب مصرف کنید و از خوردن سایر خوراکی ها اجتناب نمایید. در این رژیم غذایی حدود 8 تا 12 لیوان آب بنوشید . بهترین میوه ها برای این رژیم سیب، هندوانه، خربزه وانارهستند و میوه ای که نباید اصلا از آن مصرف کنید موز می باشد. شما می توانید هر وقت احساس گرسنگی نمودید میوه و آب مصرف کنید.

روز دوم

در روز دوم رژیم که مختص به سبزیجات است شما باید سبزیجات خام و پخته و آب پز شده اما بدون اضافه کردن روغن مانند لوبیای پخته، هویج، بروکلی، خیار، کدو، کاهو و کلم استفاده کنید و می توانید این سبزیجات را ترکیب کنید و برای خودتان سالاد درست کنید ولی روی آن سس نریزید فقط با مقداری سرکه سیب و آبلیمو آن را میل کنید. در این روز نیز مانند روز اول 8 تا 10 لیوان آب بخورید و اگر دچار بیرون روی زیاد شدید اصلا نگران نشوید .

در این روز از رژیم غذایی حتی می توانید سیب زمینی آبپز هم بخورید، ولی بهتر است آن را درصبحانه مصرف کنید تا کربوهیدرات های آن طی روز بسوزند.

8 کیلو لاغری در 7 روز

در روز دوم برنامه غذایی سالاد سبزیجات بخورید

روز سوم

در روز سوم رژیم شما مجاز به خوردن انواع میوه و سبزیجات به غیر از موز و سیب زمینی هستید . امروز هم در کنار خوردن سبزیجات و میوه باید 8 تا 10 لیوان آب بخورید . در روز سوم رژیم از میوه برای صبحانه و برای ناهار از سبزیجات به شکل سوپ یا سالاد و برای میان وعده دوباره از میوه و برای شام از سبزیجات استفاده کنید. ترتیب استفاده از میوه ها و سبزیجات و یا ترکیب کردن آنها به ذائقه شما بستگی دارد.

روز چهارم

در روز چهارم از رژیم غذایی ژنرال موتورز شما مجاز به استفاده از 8 تا 10 عدد موز به همراه سه لیوان شیر هستید و به غیر از این دو شما هیچ چیز دیگری نباید بخورید. شاید فکر کنید با این سهمیه شیر و موز ممکن است گرسنه شوید اما باید بدانید اگر سهمیه شیر و موز خود را به صورت مناسب برای تمام روزتان تقسیم کنید ، احساس گرسنگی شما را اذیت نمی کند.

در این روز هم مانند سایر روزها آشامیدن 8 تا 12ز لیوان آب فراموش نشود . شما می توانید در این روز سه لیوان شیرتان را را برای صبحانه، ناهار و شام بگذارید تا همراه با موز در تمام روز سیر بمانید.

کاهش وزن طبیعی در یک هفته

در روز چهارم فقط مجاز به خوردن موز و شیر هستید

روز پنجم

روز پنجم یک روز رویایی برای شماست زیرا در این روز قرار است یک پیمانه برنج بدون روغن و 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی بخورید! در روز پنجم شما نیمی از راه را طی کرده اید و می توانید از سبزیجات و میوه ها نیز استفاده کنید . امروز مجاز به خوردن سوپ سبزیجات بدون روغن شامل کدو، کلم، هویج و بروکلی، هستید و همچنین می توانید سیب، پرتقال و گریپ فروت بخورید . در این روز باید 6 تا 7 عدد گوجه فرنگی بخورید تا اسید اوریک بدنتان افزایش یابد همچنین آشامیدن حداقل 10-12 لیوان آب در این روز فراموش نشود.

روز ششم

آیا تا این روز از رژیمتان موفق بوده اید ؟ اگر این چنین است باید بدانید تا این روز حتما دیگر عملکرد سیستم گوارشیتان بهبود یافته و متابولیسم بدنتان افزایش یافته است . امروز شما مجاز به خوردن یک پیمانه برنج برای وعده ناهار و سبزیجات به صورت خام یا پخته برای باقی روز هستید همچنین در این روز باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. در روز ششم شما اجازه ی مصرف 250 گرم گوشت سفید یا قرمز بدون چربی را دارید.

سریعترین راه لاغری

افزایش متابولیسم بدن در روز ششم

روز هفتم

امروز روز آخر این رژیم و روز وزن کردن شماو دیدن نتیجه آن با چشمتان است . در این روز شما مجاز به مصرف برنامه غذایی روز ششم به همراه یک لیوان آب میوه طبیعی تهیه شده در منزل هستید .

در روز آخر رژیم مانند روزهای قبل نوشیدن آب به مقدار 10 تا 12 لیوان فراموش نشود . در روز آخر این رژیم علاوه بر کاهش وزن خواهید دید پوستتان نیز روشن تر می شود .در پایان روز هفتم این رژیم مجاز هستید خود را وزن کنید . بعد از این رژیم غذایی دیگر پر خوری را کنار بگذارید و نتیجه تلاش و کارتان را در روزهای آینده از دست ندهید.

نکته 1:برای اینکه کاهش وزن بیشتری از این رژیم حاصل شود بهتر است روز 45 دقیقه پیاده روی کنید.

نکته 2: آشامیدن چای سبز و قهوه بدون شیر و شکر در تمام روزهای این رژیم غذایی مجاز است.

نکته 3:در تمام روزهای رژیم علاوه بر میوه و سبزیجات باید سوپ سبزیجات شامل (کلم کرفس هویج گوجه فرنگی و .....) میل کنید، خوردن سوپ کمک می کند تا بیشتر وزن کم کنید.

لاغری و سریع ترین راه کاهش وزن 8 کیلویی در یک هفته + برنامه

4.516206
این مطلب مفید بود ؟144901716
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ن/ز.ت
برچسب : کاهش وزن
150 نظر به ثبت رسیده است
رضا ساعدجلیل1399-06-27
بهترین کار برای لاغری با این رژیم برنامه ریزی برای ورزش هر روز ۴۵تا۶۰ دیگه پیاده روی کنید من با دویدن تونستم تا روز چهارم رژیم ۳کیلو کم کنم الباقی رو هم ادامه میدم بعد از این هفته تو وعده شام سالاد بدون سس بخریدو پیاده روی کنید شیرینی رو بزارید کنار غذاهای آبپزوکبابی میل کنید
41867
پری1401-05-13
مقدار مصرف نمک چه میزان می تواند باشد؟
12737
ناشناس1399-03-19
سلام دوستان ببینین کم کردن تو این رژیم ب چند تا چیز بستگی داره
اولیش امادگی بدنتونه مثلا بدن منی ک 10 ساله ورزشکارم خیلی زود لاغر میشه و وزن کم میکنه و ... ولی خب مثلا بدن کسی ک اوج ورزشش دویدن تو ی مسابقه بوده کمتر وزن کم میکنه و ...
بستگی داره ب اینکه چقد تحرک مفید و ورزش دارین مثلا کار خونه و پیاده روی روزانه تو این رژیم خیلی کارسازه و اگ ی برنامه سبک ورزشی برای خودتون بچینین معجزه میکنه
چرا میگم سبک ؟ چون اگ برنامه ی سنگینی بریزین برا خودتون بدنتون تحلیل میره چون تو ی رژیم سنگینین و پروتئین دریافت نمیکنین ب همین خاطر بدنتون از عضلات مصرف میکنه و ممکنه وسط روز یهویی بیهوش شین یا چشاتون سیاهی بره
برای اینکه ی رژیمی عمل کنه باید بهش پایبند باشین یعنی اگ وسطش شیرینی و شکلات بخورین حتی یکم خیلی یهویی چاقتون میکنه
بعد تموم شدن رژیمتون رعایت کنین و خیلی نخورین چون باعث میشه دوباره چاق شین و ایندفعه چربیا سفت تر میشن
ی رژیم پر پروتئین برا خودتون بریزین چون اگ پروتئین نباشه شما علاقه شدیدی ب شیرینی جات و قند مصنوعی پیدا میکنین
در نهایت رژیمی بگیرین ک باهاتون سازگار باشه و از حدتون نگذرین وگرنه مریض میشین و بهتون اسیب میرسه در نهایتم باعث چاقیتون میشه
62244
محمد1399-01-23
دوستان برای لاغری :
صبح 1 چهارم نان لواش بخورید / نهار 5 قاشق از هر چیزی که هست بدون نان / شام فقط میوه
روزی هم 30 دقیقه پیاده روی کنید .

اینجوری من در دو ماه 16 کیلو کم کردم .
667107
...... jdjdn1400-09-04
غذا کم خوردن از نخوردن سخت تره
92268
mmm1402-01-09
سلام ببخشید میان وعده ندارید
156
ماریا شیخ1398-11-12
من امروز روز پنجمم هست که داره میگذره و بغیر از روز دوم که فقط سبزیجات بود بقیه روزها اصلا اذیت نشدم.واقعا جویدن و قورت دادن اون همه سبزیجات سفت و خام و یا حتی پخته توی زمانی که گرسنه ای خیلی سخته.بیصبرانه منتظرم ظهر بشه تا برنج سبزیجاتمو بخورم.خخخ
27557
اسدالله1400-09-07
باید نخوری تا بمیری اینجوری من امتحان کردم ۴۰ کیلو لاغر شدم
436174
امیر روشن1402-03-06
باید هیچییی نخورید من توی ۹ روز ۲۰ کیلو کم کردم
فقت روزی ۱ دونه سیب می‌خوردم و آب زیاد فراموش نشه آب باعث میشه چربی زود تر بسوزه و من مدام ورزش های خانه ای را انجام میدادم زدن پروانه،و پرشو، تحرکات زیاد روزی ۴،الا۵ بار حداقل ورز در خانه میکردم
6122
امیر1398-05-23
به نظرم این رژیم خیلی سنگینه.... میتونیم نان و برنج رو کمتر کنیم و از خوردن قند و کربوهیدرات جدا خودداری کنیم و به همراه این رژیم ورزش هم کنیم
29088
شیوا1398-04-23
رژیم غذایی اگه رو برنامه نباشه شوک به بدن وارد میشه...ریزش موی شدید.افسردگی و اضطراب.تحقیق کنین که هر بدنی ظرفیت و توانایی گرفتن هر رژیمی رو داره؟ این برنامه شاید جوابگوی هرآدمی نباشه.مواظب سلامتیتون باشه....
43839
Mehdii91398-03-04
من رژیم کامل گرفتم همراه ورزش!!!! اول اینو بگم که بین کامنتا کسی ندیم کامل گرفته باشه و راضی باشه، مشکل رژیم تو اون روزیِ که فقط موز باید بخوری تو ۳ روز اول بیشتر از ۳ کیلو وزن کم کردم بعد از اون موز و برنج خوردن اضافه شد و در روز آخر کلا ۳.۵ کیلو کم کردم! آب کافی خوردن خیلی خیلی مهمِ و پیشنهاد میکنم مطالعه داشته باشید راجب اصول ورزش و رژیم.
17747
دربندی1400-10-16
من این رو یه دوره امتحان کردم خیلی خوب بود قشنگ احساس سبکی میکردم
12019
امین1398-01-09
من هم خیلی جالب دیدم برنامه رو و امروز روز اولم هست خدا کنه ۸ کیلویی کم کنم و خیلی خوبه برنامشون
12139
میتی1399-02-27
دوستان همراه رژیم ورزشم باید بکنید الکی فقط خودتونو گشنه نگه ندارین
15932
زینب 1397-09-14
من این رژیم رو انجام دادم و کامل و بی عیب ونقص هم انجام دادم اما بعد از یک هفته فقط یک کیلو کم کردم و اونجوری که ازش تعریف میشد که خیلی وزن کم میکنید اصلا اینجوری نبود
210457
ارمیتا1397-09-13
من معده درد دارم وقای ک گشنه بمونم خیلی درد میگیره بنظرتون اگ این رژیمو بگیرم برام مشکلی پیش نمیاد؟
199114
Nasrin klantari1400-08-24
سلام من از این رژیم غذای خیلی راضی هستم امروز سومین روز رژیمم هست ۳کیلو کم کردم
۷۳ کیلو بودم الان ۷۰کیلو هستم
این رژیم فقط صبر و تحمل میخواد
چون ما زنای ایرانی فقط خوردن شده تفریح و سرگرمی
با این رژیم بخور ولی سالم بخور
خیلی خیلی عالیه حدعقل چرتوپرت خوردنو ترک میکنیم سالم بخور و به اندازه بخورید
14368
زهره عباسی1400-09-05
سلام من هم این رژیم گرفتم امروز پایان روز چهارم رژیمم هس خیلی سخت بود همش وسوسه میشدم غذا یا خوراکی بخورم اما انجامش دادم وزن نکردم اما با چشم مشخصه که سایزم خیلی کم شده و کمرم باریک شده واینم بگم که من مادر شیر ده بودم
12551
زهره1400-09-09
پس کم کردید وزن
8835
فاطمه1401-10-15
خیلییی درد میگیره
کلا رژیم سرخود باعث میشه اعصاب معده ضعیف بشه و واویلا منم مثل تو
117
آرزو1397-09-12
سلام منم ازامروزشروع میکنم امیدوارم جواب بده
15629
Kowsar1397-09-08
ممنون بابت برنامه ی خوبتون. من امروز اولین روز رژیمم هس. امیدوارم که نتیجه ببینم و به وزن دلخواهم برسم
7320
یاسین1397-09-06
در این هفت روز ار نون هیچ استفاده‌ای نباید بکنیم
14642
زی زی1397-09-05
منم شروع کردم از امروز... گرسنت نمیشه فقط اراده و حوصله میخواد
8725
سید1397-08-30
سلام خدمت شما،من یک روزه مونده رژیمم تموم بشه 7 کیلو کم کردم خیلی رژیم خوبی بود فقط باید مو به مو اجرا کنی
54844
لاغر پسند 1397-08-18
نه نکش معده ت داغون میشه ا
9964
سمیه 1397-08-17
برادر بنظر من ترک کن
8929
صابر رسولی 1397-08-05
با سلام برنامه خوبی بنظر میرسه فقط مشکلی که هست سیگار و قلیون رو میشه کشید تو این هفته ممنون میشم کمکم کنید
111105
علی1400-09-09
میخوای رژیم برای سلامتی بگیری بعد میگی قلیون بکشم یا نه؟؟؟؟؟
11918
آرزو1397-07-28
من راه های زیادی رو امتحان کردم حتما این یکی جواب میده ممنونم از راهنمایی شما
6811
مهدیه 1397-08-10
جواب داد رژیمت
8727
نیلو1397-07-24
خداکنه جواب بده از فردا شروع میکنم
7625
مریم1397-07-11
واقعا عالیه من قبلاامتحان کردم امشبم تصمیم گرفتم ازفرداشروع کنم فقط اونایی که میگن ایا این وزن برمیگرده یانه باید بگم وقتی رعایت کنی بعدش نه برنمیگرده کاش اینوملکه ذهنمون کنیم که همیشه رعایت کنیم غذاخوردنو واقعابه اینهمه عذاب نمی ارزه
25417
پرنیا1397-07-03
من ۱۰ کیلو اضافه وزن دارم معمولا کسایی ک اضافه وزنشون بیشتره هر رژیمی زودتر واسشون جواب میده میخوام بدونم کسی مثل من بود ک این رژیمو بگیره و زود ب وزن ایده الش برسه؟ لطفا همه کسایی ک رژیمو گرفتن نتیجشو بگن
20348
رضا1397-06-27
از شنبه شروع میکنم، شنبه...
15342
خانم شریفی1400-09-10
من هم از شنبه شروع میکنم.شنبهههههههه
5614
الهه ایران باستان1400-09-17
شروع کردی ????????
3112
M.f)1397-06-11
سلام،برای روز چهارم به جای شیر چی میتونم استفاده کنم،اصلا نمیتونم شیر بخورم
10844
هانیه1397-06-09
خیلی دوست دارم این رژیم رو بگیرم فقط از ترس ضعف و پایین اومدن قند خون تردید دارم????
7526
سارا 1397-09-10
این اصلا عقلانی نیست ????????????????
29759
مهدیه 1397-08-10
یعنی واقعا تو دوروز ۱۲کیلو کم کردی
19873
یاسی1397-06-08
سلام ممنون بابت رژیم عالیتون الان روز دوم رژیممه از۸۵.۴ شدم ۷۳.۲ واقعا عالیه
135713
mobina1397-05-23
خواهرانه بهتون ميگم اگه ظرفيتشو ندارين اين رژيم و نگيرين،امروز فهميدم هيچي مهم تر از سلامتي نيس، صبح روز سوم اين رژيم از شدت گرسنگي و حال بد رفتم بيمارستان و الان خدارو شكر ي ذره بهترم،مرگ و جلو چشام ديدم واقعا
167123
امیررضا1397-05-22
روز چهارم رژیمم و هر روز بیشتر از یک کیلو کم میکنم واقعا عالیه قد ۱۹۶ وزنمم الان شده ۱۰۰ کیلو ۱۰۴ بودم امروز وزن نکردم هنوز، فقط خوردن آب زیادو فراموش نکنید و میوه جات شیرین بعد از تاریک شدن هوا استفاده نکنید بجاش سبزیجاتی مثل خیار و کاهو مصرف کنید و همیشه بزارید یه حس گشنگی باهاتون باشه من روزی یه ساعتم میرم باشگاه و دوچرخه و شکم میزنم البته سبک، خیلی ممنون از سایت واقعا راضیم و احتمالا بعد این دوره یه دور دیگه هم برم تا به وزن ایده آلم که ۹۰ هستش برسم
12539
وزن1400-09-18
قد مورد علاقه دخترا
6537
یاس1397-05-11
سلام دوستان ، ممنون از اطلاعات خوبتون ... منم واقعا افسرده شدم بابت وزنم مدام هم ورزش میکنم و غذا هم رعایت میکنم ولی اصلا کم نمیکنم
8131
مینا1397-05-11
سلام. من یه دوره رژیم رو انجام دادم 2/5 کیلو کم کردم. تصمیم دارم چندین مرحله دیگه هم انجام بدم تا به وزن دلخواه برسم. امیدوارم نتیجه بگیرم.
6625
مينروا1397-04-23
سلام من الان روز سومش هستم واقعا خوبه من روش هاي زيادي رو انجام دادم ولي نتيجه نگرفتم انچنان ؛ولي اميدوارم اين روش جواب بده.
5116
محمد1397-04-20
سلام من این رژیومو گرفتم ۸ کیلو واقعا کم کردم و موثر بودو شرو کردم به لاغری الا۱۸ کیلو کم کردم استفاده کنید روزای اولش سخته به بعر دوسه روز عادیو طبیعی میشه سختیتون روز اوله یاعلی بگید فقد
21929
Mahdi1397-04-11
این برنامه خیلی خوبه .من که در هفته حدود ۱۶ ساعت ورزش میکنم و این رژیم واقعا بهم خیلی کمک کرد تا بتونم به وزن مورد علاقه ام برای شرکت در مسابقات برسم
6124
مینا1397-04-07
سلام برنامه جالبیه اگه به بدن اسیب نرسونه میخام از شنبه شروع کنم امیدوارم نتیجه بگیرم چون خیلی افسرده شدم
8326
حمید1397-04-05
سلام دوستان من روز سوم هست که رژیم سیب گرفتم فقط آب چای سبز روزی دو لیوان و سیب میخورم خوشبختانه تا الان یک کیلو کم کردم طی سه روز امیدوارم بتونم ادامه بدم و از دست چربی های زائد خلاص شم
6323
حمید1397-04-03
سلام دوستان من از شنبه نه از همین الان شروع کردم امیدوارم موثر باشه و خودمم پشتکار داشته باشم
8422
شهلا1397-04-01
سلام دوستان به نظرم روش خوبیه من روز چهارمشم گذروندم حس سبکی دارم نمیدونم از گرسنه بودنه حالا یا کاهش وزن اما حتی اگر وزن هم کم نکنم لااقل باعث کاهش اشتها میشه
8318
اشکان1397-03-30
یه هفته زحمت بکش خودتو شکنجه بده ورزش کن پیاده برو خیس عرق شو سبزی بخور میوه بخور هر کاری گفته شده رو مو به مو انجام بده اخر سرم صبح روز هشتم خودتو وزن کن ببین نه تنها از دوازده کیلو اضافه وزن چیزی کم نشده تازه نیم کیلو ام اضافه کردی رو من که اثر نکرد کلی ام اعصابمو خورد کرد امیدوارم مشکل بقیه حل بشه
197214
ع موسوی1400-10-19
وای دقیقا منم مثل شما اعصابم برا اون یه هفته زجر وتحمل طعم بدسبزیجات بهم ریخت الان رژیم گرفتم همه چی میخورم ولی تعدادکالریام محدوده برااینکه مثلا برنج زیادتری بخورم بدون روغن درست میکنم والان نزدیک۶کیلو کم کردم تااخرماهم۳روز مونده شاید بتونم یک کیلوی دیگه کم کنم????
1314
هادی1397-04-13
نمی دونم به شرایط شما ارتباطی داره یا نه ولی...اگر تازه ورزش رو شروع کرده باشید، تا یک هفته وزنتون تغیری نشون نمی ده. بعد کاهش وزن شروع می شه.
5035
بهناز 1397-03-30
هرچند که این مدل رژیم ها از نظر متخصصین تغذیه رد شده ولی بنظر من حداقل درباره من همچین رژیمایی جواب میده ممنون بابت این اطلاعات من ۶۸ کیلوام و تا ۱۳ تیر باید ۵۹ کیلو بشم سایزم ۴۲ و قدم ۱۷۳ امید وارم روم جواب بده من از شنبه هفته دیگه شروع میکنم انشاالله. چون الان توی به رژیم دیگه ام که ۱۰۰ گرمم کم‌نکردم ازش هنوز با وحود عذابایی که میکشم..تازه ورزشم هروز هروز میکنم ۵ ۶ دیقه طناب میزنم و دراز نشست و حرکاتی واسه اب شدن پهلو و کلا فقط شکمم اب شده و داره تخت میشه ولی اصلا وزنم تکون نخورده..کلی حرص خوردم امروز بابت وزنم و اومدم توی گوگل سرچ‌کردم و اینو دیدم امید وارم کمکم کنه کلی دعا تون‌میکنم
9050
رها1397-03-18
سلام من مو‌ ب‌مو جلو رفتم فقط‌یک‌ کیلو ونیم کاهش وزن داشتم.ولی آغازی بود برای کاهش وزنم
6035
radvin1397-03-17
سلام من روز چهارم رژیمم ولی متاسفانه هنوز هیچی کم نکردم همشم کامل رعایت کردم
7368
خانوم نون1397-03-15
خیلی عالیه منم از فردا شروع میکنم به امید موفقیت
8819
اراده1397-03-12
سلام من یه هفته این رژیم رو گرفتم واز ۶۲ به ۵۸ رسیدم . راستش یه کم روز سوم سخت بود ولی بقیه روزها اصلا احساس گرسنگی و ضعف نکردم . خیلی خوشحالم و ممنونم از شما.
23532
ناشناس1397-03-11
هشت کیلو ک نمیشه لاقل چهار کیلو
7636
یه تپل1397-04-05
به نظر من تو همچین کاری نکن. خیلی نرمالی دیگه خیلی لاغر میشی ها. تو که اضافه وزن نداری
14131
اریانا1397-03-10
من ۵۴کیلو هستم قدم 165.5 خدا کنه بشم ۴۸ از فردا شروع میکنم
94196
الی1397-03-09
من امروز روز اولمه تا الان که خوب بوده
6243
مهدیه1397-03-08
سلام.من امروز این رژیم رو شروع کردم.آیا میشه روزی که سبزیجات هست از بادمجان کبابی استفاده کرد.
12662
حسن1401-12-01
سلام به همه تپلا منم به جمع شما پیوستم خخخ . امروز روز دوم هست که رژیم رو میگیرم امید وارم جواب بده .من قبلا رژیم گرفتم ولی زیر نظر پزشک نزدیک ۲۰ کیلو کم کردم ولی چون رژیم فیکس رو کامل نگرفتم دوباره برگشتم به وزن اول حیف . ولی دوباره تصمیم گرفتم دوباره شروع کنم امید وارم جواب بده.
71
شبنم1397-03-01
سلام من این رژیم رو ۲ بار گرفتم و هر بار ۴ کیلو وزن کم کردم خیلی خوبه
11831
771397-08-02
100% به خودتون و بچه اسیب می زنید.به آینده بچتون صدمه نزنید لطفا
10839
پ1397-04-10
البته ک ضرر داره به عقیده من چون مادر شیرده با این رژیم هم به خودش هم به بچه اسیب میزنه
14226
راضیه1397-02-30
سلام برا خانومای شیرده ضرر نداره
8959
شبنم 1397-03-01
من قبل عید گرفتم تا الان که بر نگشته
7932
الينا1397-02-29
سلام من امروز ميخوام اين رژيم رو شروع كنم فقط سوالي كه برام پيش اومده اينه كه وزني كه كم كردم دوباره برنگرده ؟!
11462
زهرا1400-08-20
مراعات کنی تو خوردن بر نمیگرده .شیرینی جات و روغن و نمک کم مصرف کن
156
الهه1397-02-20
سلام واقعا جواب میده؟من روشهای زیادی امتحا ن کردم ولی جواب نداد امید وارم بشه وزنم رو بااین روش کم کنم
9545
ندا1397-02-17
سلام یک ماه قبل از عید این‌ رژیم رو گرفتم تا حالا سه دوره کامل گرفتم ۱۳ کیلو کم کردم این رژیم عالیه ولی تو فاصله بین رژیمها باید خیلی رعایت کنین
20436
راضیه 1397-02-15
منم امروز روز اولمه تا اینجاش که بد نبود
8529
فرهاد1397-02-15
خیلی ممنون و روز اول غذا نباید خورد
6948
خدا کمک کنه1397-02-07
خدا کمک کنه منم فرداشروع میکنم فقط منکه سر کار هستم بعضی چیزها رو نمیشه تهیه کرد امکان جایگزین کردن هست
143129
عیسی1397-02-04
خدا کنه تلف نشم
24845
mahya1397-01-12
بجای گوجه چی و میشه جایگزین کرد
15970
اشکان1397-01-26
تازه میخام شروع کنم انشالا نتیجه بگیرم
9039
امیر1396-12-18
به نظر من خوبه من از فردا شروع میکنم انشاالله جواب بده
9656
وجیهه1396-12-11
من خیلی چاقم انشالله لاغر بشم با این رژیم
21056
Shakiba1396-10-25
من و مامانم تونستیم ۴ کیلو کم کنیم
17057
سمانه1396-09-25
من اين رژيمو گرفتم،٦كيلو وزن كم كردم،الان نزديك ١ماه هست،وزنم همون مونده،ولى بعدش بايد تو خوردن غذا مراعت كرد،شيريني و شكلات كاملا كم و يا اصلا استفاده نشه تا ١ماه،و پياده روى.واقعا خوبه اين رژيم
17645
سمیه1396-09-08
سلام وعرض ادب. من تو سال گذشته این رژیم را گرفتم حدود 3 الی 4 کیلو واقعا کم کردم ودوسایز هم اومدم پایین عالی بود ولی تنها مشکلی که هست دوباره. وزنم برگشت
19098
علیرضا1396-08-29
منم میخوام از فردا شروع کنم امیدوارم که جواب بده
14651
Rozhina1396-08-02
خیلی برنامه غذایی خوبیه ولی واقعا ۸کیلو کم میشه؟من خودم تازه یک روزه شروع کردم امیدوارم جواب بده.
197108
رضا1397-03-31
البته توجه داشته باشید که این کاهش وزن سریع موجب تحلیل بیش از حد چربی اطراف کلیه میشه و سبب افتادگی کلیه و در نتیجه نارسایی کلیه میشه و هموستازی رو به هم میزنه بهتره یکم ارومنر ریژیم بگیرید
27779
ويستا1397-02-06
فكر نميكنم مشكلي ايجاد شه
12461
خالد1396-07-25
سلام سپاس از شما بنده فشار خون و قند بالا دا رم رژیم7 روزه را میتونم انجام بدهم لطفا راهنمایی کنید
19491
سارا1396-07-25
من شروع کردم امروز روز چهارم هستم یکم سخت بود ولی عااالی بود . احساس سبکی میکنم. هنوز وزن نکردم ببینم چقد کم کردم
32983
هادی1396-07-23
امید به خدا برنامه خیلی جالبه
11154
محمد1400-09-02
من از این ورزش ولاغری متنفرم
917
Zahra1396-07-17
عالیه
13173
میلاد1396-06-18
بنطرم برای من که میخوام باز مثل قبل بدنم رو بسازم با باشگاه خبلی خوبه ایشالا زود جواب بده چون واقعا ضرروریه برام
15788
مریم1397-04-06
خیلی ممنون بابت برنامه انشالله نتیجه خوب باشه ممنون
14171
مشهد 1396-06-15
خیلی ممنون ازشما امیدوارم نتیجه ی خوبی بگیرم
16363
فرزاد1397-07-18
شما وعده غذايي رو به هيچ عنوان حذف نكنيد فقط وفقط شكر- روغن - نمك و برنج رو از تمام وعده غذايي حذف كن نتيجه اي كه من در يك ماه گرفتم ١٥ كيلو كم كردم به هيچ عنوان مصرف نشود اين چهار مورد
978133
ع موسوی1400-10-19
دقیقا حرف شما درسته پسر مربیمونم مثل شمابرایکماه اینکاروکرد ومثل شما۱۵کیلوکم کرد منم الان یکماهه رژیمم روغنمو الان ۳ماه که به حداقل رسوندم وشاید الان تواین یک ماه رژیم هفته ای شاید یک ق روغن کنجد مصرف کردم غذاهامو کم نمک کردم چون کامل نمیتونم قطعش کنم برنجم قهوه ای وبدون روغن هفته ای یبار غذامو خیلی خیلی کم کردم تاجایی که تونستم غذای پروتیینی وکم کالری درست کردم براخودم کبابی بخار پز اب پز شباهم فقط ماست یا شیر کم چرب والان ۳ روز مونده به اخرماه تقریبا۶کیلو کم کردم تازه اگه بیشتر رعایت میکردم شاید ۸کیلومیشد
83
فاطمه 1396-06-04
متشکرم خیلی برنامه جالب و دلچسب بود حتما برنامه را دنبال میکنم امیدوارم سریعتر نتیجه بدهد
23888
نفس1396-05-24
من از فردا شروع میکنم به این رژیم امیدوارم نتیجه خوبی بگیرم
452120
سحر1396-04-13
سلام ممنون از برنامتون فقط میخواستم بدونم اگه این برنامه رو ادامه بدیم مشکلی ایجاد میکنه
690186
سمانه1399-06-24
میتونی رژیم تخم مرغ بگیری من امتحان کردم عالیه
20776
حسن1398-07-19
سلام من کامل انجام دادم 3کیلو کم کردم
510118
حامد1397-02-15
سلام.به نظر من اگه كسي بخواد وزن كم كنه بايد غذا هاي داراي كربوهيدرات نخورده كه اونام شامل ماكاروني,سيب زميني آپز شده,سينه مرغ و موز اينا كه صبحا هر روز آب كرفس با هويچ بنوشه با يه عدد سيب زرد كه چربي سوز هس نهار هم سبزيجات و ميوه زياد استفاده كنه شام به مدت دو هفته يا بيشتر سالاد كاهو بخوره بجاي سس هم ماست بزنه ممنون كه به نوشته هام توجه كردين با تشكر
1586292
عبدالباسط1396-03-16
بسیار عالی ممنون بابت زحماتی که کشیدید من برنامه دارم که این کارا رو انجام بدم بنظرم جالب اومد و امیدوارم که نتیجه بدهد مرسی ممنون خسته نباشید!!!
481127
ارزو حمیدی1400-03-12
سلام دوستان باور کن بهترین راه لاغر شدن سیر من خودم یک ماه از سیر استفاده کردم باورتن نمیشه 12کیلو کم کردم فقط صبح مصرف کند امتحان کنید وبرای بو دهان از چای سیاه خشک کمی بخورد
21848
فرزانه1400-03-24
دوستان رژیم های این چنینی خیلی مفیده به شرطی که. تو روز هایی ک گوشت ندارید از سبزیجات با پروتئین مثل قارچ استفاده کنید. خوردن قرص های ویتامین و آهن و کلسیوم فراموش نشه جدا به بدا آسیب میرسه. برنج هم مصرف نکنید کلا به جاش مصرف گوشتتون رو افزایش بدید. چون پروتئن خالص باعث اضافه وزن نمیشه اما برنج. باعث اضافه وزن میشه. میوه های با کالری بالارو هم ک خاصیت دارن قبل ورزش استفاده کنید ک مواد معدنیشون جذب و انرژیشون سوزانده بشه. رژیم رژیم خوبی هست با تشکر
8421
علی فخاری1400-08-22
من تو روز دوم این رژیمم سرم داره گیج می ه
147
فریده1400-08-23
من فقط ۷ کیلو اضافه وزن دارم ولی چربیام خیلی سفتن امیدوارم جوابگو باشه این رژیم از فردا شروع میکنم در حد سه کیلو باشه هم خوبه
125
ایلیا1400-08-24
سلام من ۲ هفته است وزن کم کردم برای مسابقات کشتی در وزن ۵۵ کیلو و رژیم من فقط ۶ قاشق برنج است و الان ۶ کیلو کم کردم
78
افضلی1400-09-02
سلام وقت بخیر، منظور از یک پیمانه برنج دقیقا چقدر برنج هستش؟؟ یک پیمانه برنج خام رو بپزیم یا اینکه یک پیمانه برنج پخته؟ پیمانه چقدری باید باشه؟
197
الهه ایران باستان1400-09-17
معلومه برنج پخته ????ی پیمانه برنج خام بخوری ک دوباره برمیگردی
126
=====1400-09-03
خدا کنه واقعی باشه
105
علی1400-09-07
سلام من امروز روز پنجم رژیمم هست با ارفاغ شاید نیم کیلو کم کردم
1319
رها1400-09-09
امروز روز اوله. صبح رفتم کلی میوه و سبزیجات خریدم.الان سه عصر هست یه کمی احساس گشنگی میکنم.امیدوارم ارزش داشته باشه جواب بده.
158
محمودی1400-09-09
اگه مثل من بدن زبون نفهمی دارین این رژیم رو امتحان کنین واقعا در عین ناباوری ۴کیلو ۷۰۰گرم کم کردم چیزی نزدیک ۵ کیلو فقط تو یه هفته و اصلا سخت نبود به غیر از روز چهارم که فقط موز و شیر بود که من آب خیلی خوردم و باز میخوام بگیرم و فکر میکنم دوره دوم کمتر وزن کم کنم اما عالیهههه عالی.اونام که وزن کم نکردن لابد تمام نکات رو رعایت نکردن
207
یاسین1400-09-12
با سلام واقعا این رژیم تاثیر گذاره من امروز روز اخر رژیمم بود و حدو 4کیلو کم کردم
138
مهسا عیدیانی1400-09-12
میش از نون هم استفاده کرد
931
زهرا.1400-09-15
من فردا روز سوم هست راستش خیلی سخته، اما ایمان دارم نتبجه عالی میشه
135
فراز1400-09-17
سلام من روز اخر این رژیم هستم
حدود ۴و نیم کیلو وزن کم کردم ،میخ وام یک دوره ی دیگه این رژیمو ادامه بدم
توی این مدت اصلا گرسنه ام نشد
بابت رژیم متشکرم
137
Parkour10101400-09-18
کسی هست که واقعا 8 کیلو اونم تو یک هفته کم کنه
4022
نازنین1400-09-20
من از فردا شنبه شروع میکنم انشاالله که وزن کم کنم من 72کیلو هستم به خاطر چاق بودنم زجر کشیدم خدا کنه با این رژیم خیلی لاغر شم
188
زهرا1400-09-23
من هفته قبل این رژیم رو گرفتم و ۴کیلو کم کردم واقعاعالیه،،
و من دوباره این هفته شروع کردم به رژیم گرفتن ،
این رژیم عالی هست
اما در کنارش کمی ورزش کنید یا پیاده روی
175
رضا عقیلی1400-09-24
و اگر هم ریزش مو و یا طراوت پوست براوت مهم هستش دوستان کمی گندم بگیرید و خیس بدین تا جوانه بزنه و در کنار این رژییم و ورزش ها روزانه از جوانه گندم استفاده کنید
175
ناشناس1400-10-02
به نظر من بهترین روش کاهش وزن حلقه است
روزی ۱۰ دقیقه البته روزی ۳۰ دقیقه بهتره
داخل یک ماه به وزن مورد پسندتون برسید
1420
سحرپارسا1400-10-19
سلام دوستان این رژیم عالیه من روزدومم ودوکیلووزن کم کردم هورررررا تاروزآخربازبهتون میگم چقدروزن کم کردم ممنون بابت رژیم مفیدتون????????
4412
نرگس1401-01-06
۸ تا موز دیوانگی. هایپرکالمی می ده که ایست قلبی می ده. افزایش شدید پتاسیم
1517
جیمز1401-01-29
شام فقط سبزیجات
ناهار ۶۰گرم گوشت سفید کبابی بدون روغن با یک کف دست نان
صبحانه یک کف دست نان با گوجه یک فنجان قهوه قبل هر وعده دو الی سه لیوان آب
+ورزش تا ۶ ماه ادامه داشته باشه ۵۰کیلو وزن کم میکنی
156
ne_gar. mod1401-02-07
من روز چهارمم و سه کیلو کم کردم
203
محمدی1401-04-01
سلام من۳بار این رژیم رو گرفتم از ۹۲ کیلو شدم ۶۹ کیلو خیلیم راضیم
486
امیرعلی1401-05-22
سلام خوبید من با این نظر هایی که دیدم انشالله از فردا شروع میکنم و ادامه میدم اراده دارم واسه رژیم و میتونم به امید خدا من تصمیم گرفتم فقط سبزیجات و میوه و آب تو یه هفته بخورم انشالله لاغر کنم 15سالمه و وزنم روی100کیلو هستش همش از خوراکی های اشغال و مصرف غذاهای بیرون بوده و میخام وزنم رو کم کنم تا برج8وقت دارم چون که باید برم پیش دکترم و دکترم گفته حتما باید لاغر کنی و منم واقعا چاق شدم و دیکه خودم از خودم حالم بهم میخوره امیدوارم به امید خدا یه وزن زیادی کم کنم خدایا خودت کمکم کن شما هم منو دعا کنید با تشکر از شما خدانگهدار
335
الی1401-07-23
سلام.بنظرم هر رژیمی باید زیر نظر پزشک و با مصرف مکمل همراه باشه تا عوارضی مثل ریزش مو ،شل شدن پوست،مشکلات اعصاب و...نداشته باشیم
91
علی حسین زاده1401-11-03
سلام ..من روز سوم رژیم رو دارم سپری میکنم ..خیلی عالیه..احساس سبکی میکنم
21
سمانه1401-08-23
سلام من امروز روز سوم رژیمم خیلی خوب ولی باید یه کم صبر و تحمل داشته باشید
خیلی سخت نتونی غذاهایی که بقیه خانواده میخورن و نخوری
ولی میشه انجام داد
91
ندا1401-09-12
من یه هفته هرشب توچای داغ کمی دارچین ریختم تاموقع سردشدن دم کشید . سه کیلو کم کردم . فقط نمی دونم میشه پشت هم ادامه بدم الان دوشبه نخوردم اگه کسی امتحان کرده لطفا جواب بده میشه ادامه بدم عوارضی نداره هرشب دارچین بخورم دقیقا قبل ازخواب بایدخورد
100
محمد1401-10-11
این رژیم باعث عضله سوزی میشود
43
حجت1401-10-18
۱. ده دقیقه قبل از غذا دو تا لیوان اب بخورین
۲. هر لقمه غذا رو ۳۰ بار بجوین
۳. قبل از کامل سیر شدن از سر سفره بلند شین

من ۲۳ کیلو تو ۵ ماه کم کردم
همه چیز هم میخوردم
الانم همون رو ادامه دادم

حرف بالا رو یک نفر بهم گفت
جواب گرفتم
به هرکی گفتم اونم راضی بوده

امتحانش راحته ،ضرر نداره
همه چیز هم میخوری
90
امیری که توان خرید ۲۰۶ نداره1401-11-19
اگه خدا بخواد از فردا شروع میکنم،توکل به خدا،اگه بشه تا عید ۱۵ کیلو کم کنم خیلی خوبه
71
ملیکا1401-11-21
البته خوردن ویتامین دی قرص اهن قرص جوشان ویتامین سی از واجباته تو این رژیم
61
مبینا1401-12-17
سلام من این رژیمو یبار گرفتم با اینکه ۴ کیلو وزن کم کردم رژیم خوبی بود خیلیا میگن رژیم سخت برمیگرده ولی وزن من هنوزه هنوزه ثابت مونده فقط کمی صورتم پر شده و دوباره میخوام این رژیمو بگیرم حالا اشاره کنم من اونموقع فقط رژیمو گرفتم کنارش ورزش نمیکردم ابم درست مصرف نمیکردم حالا فرض کنید درکنارش انجام بدید این مواردو انجام بدید وزنتون قشنگ کم میشه
60
ناشناس1402-05-22
تو این رژیم حق خوردن لبنیاتی مثل ماست و پنیر رو هم نداریم درسته؟ تو روز سبزیجات ماست نمیشه مصرف کرد؟
51
م ح1402-06-27
میخام رزیم بگیرم مامانم اجازه نمیده????
30
بهنام1402-08-04
سلام
من توی دوران کرونا حدود 90کیلو بودم بخاطر اینکه بدون سرگرمی‌ بودم بازی را نصب کردم و در آن بازی غرق شدم کارم به جایی کشید روزی یه وعد غذا میخوردن بدون خاب‌ کافی
بعد از حدود یک ماه شاید کم تر حدود 20کیلو کم کردم اما جاهلی کردم و راعیت نکردم و دوباره برگشتم به وزن 84کیلو الان میخواهم این رژیم را انجام دهد دلن روشن است که جواب می دهد
30
شبنم احمدی1402-10-13
آیا خرما در این رژیم قابل استفاده هست ؟
32
Asi1402-10-23
میخام از فردا شروع کنم هیجان دارم که واقعا جواب میده یانه خدا کنه جواب بده خخخخخخ
10
وبگردی