شخصیت خانمی

معمای شخصیت خانمی در خندوانه حل شد!

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396کد مطلب : 56467زمان مطالعه : 1 دقیقه
هومن حاجی عبداللهی با انتشار ویدئویی در کانال تلگرامش پرده از راز شخصیت خانمی در خندوانه برداشت.

نیما شعبان نژاد شخصیت خانمی خندوانه است

اگر از مخاطبان برنامه خندوانه باشید حتما با شخصیت های این برنامه آشنایی دارید . یکی از شخصیت هایی که در این برنامه تقریبا در فصل چهارم رامبد جوان را همراهی میکرد شخصیت خانمی بود که به عنوان یک مزاحم تلفنی با رامبد جوان گفتگو میکرد. صدای شخصیت خانمی در خندوانه شباهت زیادی به صدای هومن حاجی عبداللهی داشت و ذهن بسیاری از افراد را به این سمت برد که شخصیت خانمی در خندوانه همان هومن حاجی عبداللهی است.

ادامه این گمانه زنی ها سبب شد هومن حاجی عبداللهی با انتشار پستی در کانال تلگرامش در خصوص شخصیت خانمی توضیحاتی بدهد.

شخصیت خانمی در خندوانه کیست

هومن حاجی عبداللهی با انتشار ویدئویی در کانال تلگرامش پرده از راز شخصیت خانمی در خندوانه برداشت و شخصیت خانمی رد خندوانه را لو داد. در این ویدئو هومن حاجی عبداللهی در کنار نیما شعبان نژاد دیده میشود.

شخصیت خانمی در خندوانه

نیما شعبان نژاد شخصیت خانمی در خندوانه

هومن حاجی عبداللهی با انتشار این ویدئو گفت:سلام روزتون بخیر . من در کنار نیما شعبان نژاد هستم هنرمند دوست داشتنی . شخصیت خانمی در خندوانه من نیستم و نیما شعبان نژاد است و خیلی بامزده است و من میخواستم با این پست به شما بگویم که شخصیت خانمی نیما است نه من...

شخصیت خانمی در خندوانه

نیما شعبان نژاد شخصیت خانمی در خندوانه

فصل چهارم خندوانه از اواخر آذر ماه 95 شروع شده و تا این لحظه در حال پخش است و نیما شعبان نژاد ، دانیال غفارزاده و مهدی شاه حسینی رامبد جوان را در اجرای این برنامه یاری میکنند.

معمای شخصیت خانمی در خندوانه حل شد!

4.543
این مطلب مفید بود ؟394
برگرفته از کانال تلگرام هومن حاجی عبداللهی / م.ف
وبگردی