شخصیت شناسی
بر اساس تحقیقی که در سال 2015 در مجله تحقیقات شخصیت شناسی منتشر شد میتوان از روی انتخاب مکان برای تعطیلات به شخصیت افراد پی برد.

شخصیت شناسی از روی انتخاب مکان برای تعطیلات

شخصیت شناسی از بحث های پرطرفدار در بین مردم است و همیشه تست های شخصیت شناسی هواداران زیادی دارد . شاید برایتان جالب باشد که بدانید از روی انتخاب مکان برای تعطیلات هم میتوان به شخصیت افراد پی برد. در واقع مکانی که برای تعطیلات انتخاب میکنید شخصیت شما را لو میدهد.

بر اساس تحقیقی که در سال 2015 در مجله تحقیقات شخصیت شناسی منتشر شد مردم به دو دسته تقسیم می شوند.

افرادی که عاشق گذراندن وقت کنار دریا هستند و افرادی که ترجیح می دهند به دامنه کوه بروند و در طبیعت سبز وقت بگذرانند. به گفته روانشناسان، ساحل دریا مکانی پر سر و صدا و شلوغ است. در ساحل مردم با هم آشنا می شوند و خوش می گذرانند.

شخصیت شناسی

افرادی که دامنه کوه را برای تعطیلات انتخاب میکنند افراد منزوی تری هستند

از نظر روانشناسی افرادی که دوست دارند تعطیلات شان را در ساحل دریا بگذرانند آدم هایی اجتماعی هستند که از ملاقات های جدید لذت می برند.

بر خلاف ساحل دریا، دامنه کوه منطقه ای بکر و ساکت است. افرادی که ترجیح می دهند در ویلایی در دامنه کوه در ایوان لم دهند و کتاب بخوانند افرادی منزوی و گوشه گیر از اجتماع هستند.

البته فراموش نکنید که از روی مقصد سفر آدم ها نمی توان شخصیت آنها را شناخت. بسیارند کسانی که اگر فرصت می یافتند به دامنه کوه می رفتند اما به دلایل متعدد تعطیلاتشان را لب ساحل می گذرانند و برعکس!

شخصیت شناسی جالب براساس انتخاب مکان تعطیلات

1.629
این مطلب مفید بود ؟920
برگرفته از روزگاران / م.ف
وبگردی