شهاب حسینی و حسن فتحی
حسن فتحی کارگردان سریال شهرزاد فیلم سینمایی مست عشق را با بازی شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی جلوی دوربین میبرد.

شهاب حسینی در مست عشق حسن فتحی

حسن فتحی کارگردان سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان ساخت جدیدترین اثر سینمایی اش را با بازیگر شهرزاد آغاز کرد.

مست عشق فیلم سینمایی جدید حسن فتحی است که تولید مشترک ایران و ترکیه با داستانی از زندگی مولانا جلال الدین محمد بلخی و شمس تبریزی است .

شهاب حسینی اولین بازیگر مست عشق حسن فتحی

شهاب حسینی که تجربه همکاری با حسن فتحی را در سریال شهرزاد داشت در ساخته جدید این کارگردان به عنوان بازیگر نقشی اصلی انتخاب شد.

شهاب حسینی

شهاب حسینی اولین بازیگر فیلم جدید حسن فتحی 

مست عشق روایتگر داستان زندگی مولانا شاعر نامدار ایرانی و ماجرای شیفتگی اش به شمس تبریزی است که در یک فیلم سینمایی با همکاری مشترک ایران و ترکیه جلوی دوربین میرود.

حسن فتحی

مست عشق فیلم جدید حسن فتحی 

تصویربرداری فیلم سینمایی مست عشق در ترکیه انجام میشود و بازیگرانی از ایران و ترکیه در این ساخته سینمایی حسن فتحی حضور دارند.

مهران برومند به همراه یک سرمایه گذار ترکیه ای تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را به نویسندگی فرهاد توحیدی و حسن فتحی برعهده دارند.

شهاب حسینی و حسن فتحی

ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در سریال شهرزاد

شهاب حسینی علاوه بر همکاری با حسن فتحی در سه فصل سریال شهرزاد ، در سریال مدار صفر درجه که سال 86 از شبکه یک سیما پخش شد به عنوان بازیگر با این کارگردان مشهور همکاری کرد و مست عشق تجربه ای جدید و متفاوت برای این بازیگر کشورمان خواهد بود.

شهاب حسینی

شهاب حسینی این روزها مشغول ضبط مجموعه شکرستان است و در این مجموعه به عنوان راوی حضور دارد و فعالیت های جدی تری در رابطه با کمپانی فیلمسازی اش در خارج از کشور دارد.

مست عشق حسن فتحی با شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی