صادق محرمی
صادق محرمی بازیکن دینامو زاگرب می باشد که در فصل 96-95 عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشت تا حدی که توانست در ترکیب پرسپولیس فیکس شود . بیوگرافی کامل “صادق محرمی” را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده کنید.

بیوگرافی و زندگینامه صادق محرمی

 • نام :صادق
 • نام خانوادگی :محرمی گتگسری
 • تاریخ تولد :12 / 12 / 1374
 • محل تولد :هشتپر ، گیلان
 • شماره پیراهن :2
 • باشگاه کنونی :دیناموزاگرب
 • پست :دفاع راست
 • قد :1.76

بیوگرافی صادق محرمی

بیوگرافی صادق محرمی

صادق محرمی (زاده 12 اسفند 1374 - هشتپر) یک بازیکن فوتبال است که در پست دفاع راست برای باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند.

وی همچنین برای برای تیم ملی فوتبال جوانان و نوجوانان ایران نیز بازی کرده است. هافبک راست اسبق تیم فوتبال ملوان (سربازی) در تاریخ 8 تیر 95 با عقد قراردادی دو ساله به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

صادق محرمی

صادق محرمی در تیم دینامو زاگرب

باشگاه های صادق محرمی

باشگاه های حرفه ای
سال هاباشگاه هابازیگل
2014–2016ملوان بندرانزلی (دوران سربازی)33(0)
2016_2018
2018_       
پرسپولیس تهران
دینامو زاگرب کرواسی
39
24
(0)
(0)
تیم ملی
2018 بزرگسالان 6(0)

 پیوستن به دیناموزاگرب با وجود محرومیت پرسپولیس

صادق محرمی با وجود اینکه مهدی طارمی پرسپولیس را دچار محرومیت کرده بود و پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بود اما از این تیم جدا شد و به تیم دینامو کرواسی پیوست.

صادق محرمی و محمد انصاری

صادق محرمی و محمد انصاری مدافعان پرسپولیس

عملکرد باشگاهی صادق محرمی

ملوان

صادق محرمی 33 بازی برای ملوان در دوران سربازی انجام داده است.

پرسپولیس

صادق محرمی در اولین تجربه حضورش در پرسپولیس توانست رقبای بزرگی همچون 2 ملی پوش در پست خود یعنی رضاییان و ماهینی را هم پشت سر بگذارد و به عنوان دفاع راست سرخپوشان در لیگ برتر بازی کند؛ برانکو با بازی دادن به محرمی اعتماد به نفس و تجربه لازم را به وی داد و نمایش قابل قبول صادق محرمی در پرسپولیس خود گویای مثبت بودن اعتماد برانکو به وی می باشد. صادق محرمی در اولین سالی که در پرسپولیس حضور داشت توانست به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران برسد.

منتخب در یک هشتم آسیا

محمد انصاری، مدافع میانی ملی پوش پرسپولیس بازیکنی بود که توانست در جمع تیم منتخب آسیا در مرحله یک هشتم حضور یابد و همچون سری قبل بار دیگر در کنار حسین ماهینی و صادق محرمی قرار گیرد.

عکس صادق محرمی

تمرینات پرسپولیس (صادق محرمی)

رقابت با رامین رضاییان و حسین ماهینی

وی درباره جایگاه خودش در سمت راست تیم پرسپولیس بیان کرد:خداراشکر می کنم که در این چند بازی عملکرد خوبی داشتم و امیدوارم باز هم مثمر ثمر باشم و به تیم کمک کنم.
مدافع پرسپولیس درباره رقابت با سایر بازیکنان در پرسپولیس افزود:رقبای من ملی پوش و قدرتمند هستند. خداراشکر که شرایطی پیش آمد تا بتوانم بازی کنم و برای تیمم مثمرثمر باشم.

مصاحبه با صادق محرمی بازیکن پرسپولیس

 - چی شد که فوتبالیست شدی ؟

 از وقتی یادمه از 5 یا 6 سالگی میرفتیم فوتبال بازی میکردیم و در واقعه تنها تفریح مون این بود که بریم فوتبال بازی کنیم.و در دوران کودکی خیلی شیطنت میکردم که به مرور زمان که بزرگتر شدم از شیطنتم کمتر شد. همیشه هم برای بازی فوتبال من پیش قدم بودم و زمینو توپو جور میکردم .در واقعه یه جورایی سرپرست تیم من بودم.تو یار کشی هم همیشه دو تا یار ضعیف انتخاب میکردم که اونا هی نگن به ما پاس بده . وقتی هم که به مدرسه فوتبال میرفتم یکی از مشکلات اساسی مربیام با من این بود که توپ رو پاس نمیدادم و با اینکه هافک راست بودم در همه جای زمین حضور داشتم. تا اینکه کم کم تو مخم کردند که بقیه هم هستند و فوتبال یه بازی گروهیه.

 -اولین بار در کدوم باشگاه بازی کردید؟

 در سن 13 سالگی در مهر آوران طالش .به گفته پدر یکی از دوستام که پسرشم همبازیم بود وارد مدرسه فوتبال شدیم که این مدرسه فوتبال علاوه آموزش فوتبال , آموزش تیم نوجوانان را به عهده داشت که برای مسابقات کشوری آماده میشدند. که من از 4 تا 5 ماه تمرین تو این مدرسه فوتبال بخاطر اینکه مربیم خیلی ازم راضی بود و همش ازم تعریف میکرد وارد تیم اصلی شدم .و بعد ما به امید اینکه قراره تو تیم کشوری بازی کنیم مدام تمرین میکردیم.ولی متاسفانه هیچ بازی نبود همش بازی دوستانه بود.

 قبل از اینکه وارد بازی های باشگاهی فوتبال بشم خانوادم بخاطر درس نخوندم مخالف بازی کردن من بودند.که البته منو نمیتونستد تو خونه نگه دارن و مانع بازیم بشن چون من به هر طریقی ازخونه بیرون میرفتم.حتی گاهی از دستشون کتک میخوردم .ولی وقتی که عضو باشگاه شدم دیگه مسیر هموار شد. تو سال سوم راهنمایی تو  منتخب مدارس گیلان رفتم تست دادم و اونجا رفتیم بازی های کشوری . که خیلی خوب بود و وقتی من رفتم اونجا ، اونا یکماه بود که تمرین میکردند و قرار بود فرداش برن اردو برای بازی ها که من رفتم  و اون روز فیکس بازی کردم که بعد از اینکه مربی منتخب گیلان از مسافرت برگشت منو معرفی کرد به باشگاه نوجوانان ملوان .که از اونجا دیگه ملوان شدم و دقیقا یکسال و نیم  بابام منو تو مسیر گیسومه تا باشگاه ملوان که تو انزلی بود هر روز منو میبرد سر تمرین و برمیگردوند .تا اینکه خانوادم بخاطر من اومدن انزلی و ساکن انزلی شدیم.

دربی با حضور صادق محرمی

امید ابراهیمی و صادق محرمی در دربی

- وقتی وارد باشگاه نووانان انزلی شدی بهت پولم پرداخت کردند؟

 نه من حدود 4 تا 5 سال تمام خرجامو که شامل کفشو پیراهن و غیره بود خودم پرداخت میکردم.

 - اولین باری که به تیم ملی دعوت شدی چطور خبرش بهت رسید؟

اولین بار وقتی اومدم تو تیم نوجوانان ملوان ، آقای دوستی مهر دعوتم کرد و به منو چنتا از بچه ها گفت که شما باید آماده بشید و برید تو اردوی تیم ملی،که اونجا خیلی خوشحال شدم . بعد از یکسال تمرین و حضور در اردو دیگه زمزمه هاش امد که شما باید برید تو تمرین تیم بزرگسالان.

 وقتی که وارد تیم بزرگسال شدم خوب با توجه به سنم که فقط 16 سال داشتم نسبت به بچه های دیگه خیلی کوچیکتر بودم و لباس هایی که می پوشیدم خیلی بزرگم بود.وقتی هم وارد تیم جوانان شدم تا یکسال اول با خود بزرگسالان تمرین میکردم ولی بازی هام با تیم پایه جوانان بود.و سال دوم با خود جوانان بازی کردم که مربیم آقای جواد گروهی بود.

 - خاطره ای که از جام جهانی نوجوانان دارید برامون بگید ؟

وقتی میخواستیم با برزیل بازی کنیم شب قبل بازی من از استرس خوابم نمیبرد. با اینکه یک هیچ ازشون بردیم ولی زورمون به نیجریه نرسید.

 -وقتی از خونه دور بودی تو اون سن سختت نبود؟

 چرا  اویلش خیلی برام سخت بود یه جاهایی هم حتی بغضم میترکید و از دلتنگی گریه میکردم.

- گفته بودید که  برادرتون هم  فوتبال بازی میکنه ؟

بله ، اون الان عضو باشگاه نوجوانان ملوان تو انزلی که کارش از منم بهتره و تو پست چپ و راست بازی میکنه و کلا مدل فوتبالیش با من فرق میکنه و شوت های خوبی میزنه و مطمئنم اون بالاتر از من میشه چون استعدادش بیشتره.البته خوب خیلی زودتر از من شروع کرده .ولی مدام با هم کل کل داریم و میگه که فک نکن اگه الان تو میتونی دریب بزنی من باشم حتما بهت لایی میزنم.

- وقتی تو ملوان بودید زمان کدوم مربی بهت بازی رسید؟

اولین بازیم تو سن 17 سالگی زمان آقای اسکوچیچ بود که مقابل سپاهان در انزلی بود و من ده دقیقه بازی کردم.و تنها استرس من و مربیم این بود که دریب نزنم.

- یکی از مشکلاتی که تو زمان بازی در باشگاه ملوان داشتید چی بود؟ 

 من چون وقتی وارد تیم بزرگسالا ن ملوان شدم سنم فقط 17 سال بود  و باید تو یه فضایی بازی می کردیم  که طرفدارهای تیم رو هر روز بیرون از باشگاه میدیدم و چون توقع داشتند که تیمشون ببره . هر اشتباهی به چشم می اومد. و وقتی هم که یک نتیجه خوب میگرفتیم نه جایزه ای و نه پاداشی بهمون تعلق میگرفت. چون سنم پایینتر بود و فشار روی بازیکنانی مثل مازیار زارع ، منتظری و نوری  اونا بیشتر بود از پس سختگیری های اونا برنمی اومدم .

- تیم نوجوانان رو بیشتر دوست داشتی یا تیم جوانان ؟ 

 تیم نوجوانان ، چون تو اون مقطع همه چیز عالی بود با بچه ها صمیمی تر بودیم .ولی وقتی وارد تیم بزرگسالان شدیم ادعا ها بیشتر شد و صمیمیت ها کمتر.

- تو دوره فیروز کریمی ملوان چطور بود؟

واقعا مربی خیلی خوبی بودند و همیشه قبل بازی یک ساعتی رو باهاشون میخندیدیم و خاطرات زیادی باهاشون دارم ودر زمان ایشون بازی ملوان واقعا خوب شده بود.

 - بعد از ملوان به کدوم تیم رفتی ؟ 

با صبا قرار داد بستم و البته به شرطی که زیر نظر علی دایی باشم و شرط قرار دادم این بود که اگه علی دایی از تیم صبا بره منم صبا رو ترک میکنم.که من بعد از بستن قرار دادم با صبا وقتی برگشتم شمال تا زمان استراحتمو سپری کنم و بعد برم برای تمرینات متوجه شدم که آقای دایی این تیم رو ترک کردند و منم قراردادمو کنسل کردم. و چون قبل از صبا زمزمه هایی از پرسپولیس دریافت کرده بودم به تیم پرسپولیس پیوستم .

- وقتی وارد تیم پرسپولیس شدی پشت خط رامین رضاییان بودی و با توجه که به رامین هم بازی نمیدادند تو چند هفته اول بعد ار بازگشتش از ترکیه ، چی بهت گذشت ؟

خیلی سخت بود . من وقتی اومدم رامین نبود و وقتی هم که برگشت خیلی سخت تر شد برای دیده شدن من . ولی شرایط طوری شد که به نفعم شد و در واقعه با اخراج رامین رضاییان من بهتر و بیشتر دیده شدم. که البته من اینو خوش شانسی نمیزارم و مطمئنم که خواست خدا برای من اینطور بوده.

- با توجه به اینکه حمله و نفس خوبی داری تو بازی ، سانتر خوبی نیستی چرا ؟ 

 من نمیدونم چرا اینجوری میشه . همیشه وقتی میخوای روی یه چیزی زوم کنی خوب در نمیاد ولی کلا من فک نمیکنم که سانت من بد باشه.ولی اگه با رامین مقایسه بشم رامین بهتر و دقیق تر از من بود.منم قبول دارم که ضعفمه .

تو پرسپولیس تا حالا گل زدی؟

نه ،ولی اگه بزنم خوب  خیلی خوشحال میشم . ولی نمیدونم چه جوری خوشحالی مو بروز میدم . البته  مطمئنم  که هر جوری شادی کنم به اندازه علی علیپور شادی نمیکنم.

- شماره پیراهنتو تو پرسپولیس خودت انتخاب کردی وآیا دوستش داری ؟

نه بهم دادن. ولی خوب خیلی شماره خوبیه برای اینکه تو دفاع راست بازی کنی.ولی خیلی این موضوع برام مهم نیست. هر چند بعضی از شماره ها رو دوست دارم که به تن کنم.

 - وقتی فوتبال بازی نمیکنی چیکار میکنی ؟

روزایی که تمرین و مسابقه  نداریم  شبا تا قبل از 12 میخوابم - یه وقتایی فیلم میبینم و بیشتر وقتا تو تنهاییم بازی های آنلاین انجام میدم و با این دستگاههای PS4  گاهی انقد بازی میکنم که انگشتام درد میگیره.

 با اینکه خیلی عاشق  خانوادمم و از تنهایی رنج میبرم ولی بخاطر شرایط برادرم که تو نوجوانان انزلی بازی میکنه مجبورم تنهایی زندگی کنم.

- قصد ازدواج ندارید؟

 نه فعلا همچین قصدی ندارم.

 - اگه قرار باشه با یه نفر تو دنیا سلفی بگیری با کی میگیری ؟ 

فقط با مسی

- اگه بخوای یه تیم درست کنی که تشکیل بشه از 4 نفر ، چه کسایی رو دوست داری هم تیمتیت باشن؟

کریم باقری که همین الانشم داره با ما بازی میکنه یه جوری تمرین میکنه که انگار قراره فرداش فیکس بازی کنه .بعدی سید جلال و میزارم و نفر سومم  مهدیو میزارم برای فوروارد و از گلرا پاشینکو رو انتخاب میکنم.

- کسل کننده ترین بخش فوتبال برات کدوم قسمتشه؟

اینکه مارکو میگه 10 دور دور زمین بدوین. یعنی نرم دویدن بدترین حالته . حاضرم یک ساعت با سرعت بدوام ولی این کارو نکنم.

 - اولین بار کی اسمتو تو گوگل سرچ کردی؟ 

وقتی تو تیم ملی نوجونان بودم و فهمیدم عکسامم تو سرچ گوگل هست با خودم گفتم ای بابا اینا اینجور اطلاعاتو از کجا آوردند و برام خیلی جالب بود.

- اگه 24 ساعت از زندگیت مونده باشه چیکار میکنی ؟ 

چون به طبیعت خیلی علاقه دارم  میرم بالای کوه و توی یه کلبه چوبی وسط جنگل و اون تایممو اونجا میگذرونم.

- تا حالا دوست داشتی جای کسی باشی؟

من حقیقتا هر وقت عکس مهدی مهدوی کیا رو میبینم حسرت میخورم. چون خیلی سخته 11 سال تو اروپا بازی کردن اونم تو سطح اول. ومنم یکی از آروزهام اینه که یه فصلم شده تو اروپا بازی کنم.

- اولین قراردادی که باهات بسته شد چقدر بود؟

 ماهی 400 تومن و البته حس خوبی بود که تونستی از خودت پولی در بیاری.

 - بهترین بازیکن فوتبالیست ایران از نظر شما چه کسیه ؟ 

علی کریمی 

 - بهترین تفریحی که دوست داری چیه ؟

 دوست دارم برف بیاد برم برف بازی

- اگه 20 میلیار پول داشته باشی چیکارش میکنی؟

میزارمش تو بانک و با سودش راحت زندگی میکردم.

- بهترین هدیه ای که تا بحال گرفتی ؟

 ادکلنی که برای کادو تولد آقای کریم باقری بهم هدیه دادند برام خیلی قشنگ و خاص بود.

 -از چی می ترسی؟

 هم از ارتفاع و هم از حیوون مخصوصا قورباغه  که علاوه بر ترس , ازش متنفرم . چون یکبار زمان بچگیم پرید رو گردنم.هنوز اون حس ترس و چندشیش تو من مونده.

 

احمدنوراللهی و صادق محرمی

احمدنوراللهی و صادق محرمی و محسن مسلمان و فرشاد احمد زاده 

و دیگر بازیکنان پرسپولیس در فصل 96-95

مهمترین چالش تو در پرسپولیس چیست ؟

چالش بزرگ پیش روی من محک زدن فوتبالم در تیم پرسپولیس است. درست است که ملوان هم تیم پرتماشاگری بود اما اینجا کوچکترین اشتباهت را همه می بینند و خیلی در چشم هستی و این کار را خیلی سخت می کند. حسین ماهینی هم که فوتبالیست خیلی خوبی است در این پست بازی می کند.

 
گادوین منشا و صادق محرمی

گادوین منشا و برانکو در کنار صادق محرمی (تمرین پرسپولیس)

- بشور و بپز با خودت است؟

من که غذا بلد نیستم درست کنم. ناهار که بعد از تمرین، باشگاه می آورد. شام را هم از بیرون سفارش می دهم. فقط یک وعده صبحانه کار خودم است.
 
صادق محرمی

رضا کرملاچعب و محسن ربیع خواه در تولد صادق محرمی

صادق محرمی در بازی با الهلال

مدافع راست جوان پرسپولیس همانند دیدارهای قبلی این تیم توانست با آماری فوق العاده در دفاع و حمله به یکی از ستاره های سرخپوشان تبدیل شود. صادق محرمی در همان دقایق ابتدایی بازی با حرکت تکنیکی خود مدافع چپ الهلال را مجبور به خطا و گرفتن کارت زرد کرد تا رامون دیاز در ابتدای نیمه دوم برای مصونیت تیمش از خطر 10 نفره شدن اقدام به تعویض محمد جحفلی شود.

برای یک مدافع راست سه خطای حریف روی او مسلما یک آمار مناسب خواهد بود و شماره 17 سرخپوشان با 83 بار توپ را در این دیدار در اختیار گرفت تا دومین بازیکن برتر در این زمینه شود. 6 تکل موفق و ایجاد دو موقعیت و 42 پاس با بیش از 85 درصد موفقیت آمار خیره کننده او را در این بازی شکل داده است.

استرس محرمی در بازی با الوحده

محرمی در پاسخ به این سوال که آیا وقتی نتیجه بازی 2 - 2 شد از شکست نترسیدید، خاطرنشان کرد:نترسیدیم ولی استرس گرفته بودیم و می خواستیم نتیجه را جبران کنیم که همینطور هم شد و بازی را در آوردیم.

وی در پایان در مورد حضورش در پرسپولیس گفت:یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و در همین تیم می مانم. کجا بروم بهتر از پرسپولیس.

sadegh moharrami

حسین ماهینی و محسن مسلمان و وحید امیری و

فرشاد احمد زاده و شجاع خلیل زاده و دیگر بازیکنان پرسپولیس

افتخارات صادق محرمی

پرسپولیس

 • قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران 96–1395
 • قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران 1396
 • قهرمانی در لیگ برتر 97 - 96

sadegh moharrami

sadegh moharrami 

عکس های دیدنی و بیوگرافی خواندنی صادق محرمی پرسپولیس

4.879
این مطلب مفید بود ؟763
منبع : گروه ورزش نمناک - / ک.ک
برچسب : صادق محرمی
وبگردی