علی لهراسبی

علی لهراسبی امشب به خندوانه می آید +عکس

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1396کد مطلب : 50903زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی لهراسبی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان امشب مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه است.

علی لهراسبی مهمان خندوانه در شب میلاد امام حسن (ع)

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان امشب مهمان برنامه خندوانه در ویژه برنامه میلاد امام حسن مجتبی (ع) خواهد بود. برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان چند روزی است که به طور جدی مسابقه خنداننده شو را با حضور کمدین های تازه وارد اجرا میکند و میزبان هنرمندانی چون شقایق دهقان ، حسن معجونی و اشکان خطیبی است که به عنوان داور در برنامه حضور دارند . امشب برخلاف روال همیشگی پخش این برنامه ،برنامه خندوانه از شبکه نسیم پخش میشود . خندوانه به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) ویژه برنامه ای برای مخاطبان در نظر گرفته است.

علی لهراسبی با انتشار این عکس نوشت:

علی لهراسبی

علی لهراسبی در کنار رامبد جوان

مهمان برنامه خندوانه هستم با بهترین رامبد دنیا....

علی لهراسبی یکی از خواننده های پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان است که تیتراژهای زیادی در تلویزیون خوانده و شهرت خود را تا حدودی مدیون همین تیتراژهای تلویزیونی است. این هنرمند موسیقی کشورمان فعالیت هنری خود را در سال 79 آغاز کرد . علی لهراسبی خواننده پرطرفدار کشورمان در سال 1379تعدادی از آثارش را برای سنجش به دست مسئولین وقت صداوسیما می دهد و اندکی بعد با موافقت آن ها برای همکاری روبرو می شود و اجرای تیراژ سریال «کلبه سپید» به عنوان اولین حرکت رسمی او در عرصهٔ موسیقی پاپ امروزی رقم می خورد.

علی لهراسبی

علی لهراسبی خواننده موسیقی پاپ کشورمان

علی لهراسبی خواننده ای که در سال های گذشته تیتراژهایی چون «پیله های پرواز»، «عبور شیشه ای»، «دلنوازان»، «فاصله ها»، «شیدایی»، «همه چیز آنجاست» را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال «آرام می گیریم» را خوانده است. 

علی لهراسبی امشب به خندوانه می آید +عکس

4.717
این مطلب مفید بود ؟161
برگرفته از صفحه شخصی علی لهراسبی / م.ف
وبگردی