غذاهای نونی
اگر مقداری گشنگی کشیده باشید قطعا متوجه خواهید شد که هیچ چیزی مانند یک تکه نان نمی تواند آب روی آتش باشد.

از غذاهای نونی برای ناهار چی بپزم ؟

 غذاهای نونی برای یک وعده غذایی که بسیار گرسنه هستید می توانید بهترین انتخاب باشند ، زیرا در اسرع وقت مانند کوکو ها یا املت می توانید آن ها را در کسری از زمان درست کنید.

فلافل :محبوب همیشه در دسترس

فلافل

فلافل نکات جالب و قابل توجه ی دارد که با کمی سلیقه خرج دادن توسط آشپز آن می توان بهترین نوع فلافل خانگی را درست کرد و از طعم آن لذت برد.

برای دیدن طرز تهیه فلافل کلیک کنید

دلمه :سیفی جات شکم پر !

درسته که این غذا نونی می باشد اما بسیار رسمی و قابل استقبال در مهمانی ها می باشد که اگر اجازه بدهید به طور درست و معولی مواد داخل آن پخته شوند قطعا وعده ای خوشمزه را پشت سر میگذارید.

برای دیدن طرز تهیه دلمه کلیک کنید

میرزا قاسمی :از گیلان تا سفره شما

میرزا قاسمی

اگر به یک آشپز گیلانی برخوردید حتما دستور تهیه میرزا قاسمی واقعی را سوال نمایید که  در خوشمزه بودن این غذا شکی نیست و حتما با هر طبعی این غذا را میپسندید.

برای دیدن طرز تهیه میرزا قاسمی کلیک کنید

سوسیس بندری :ساندویچیِ پر با سس قرمز

سوسیس بندری

سوسیس بندری طعم خاصی در میان نان باگت دارد که با اضافه کردن مقداری سس قرمز واقعا بهترین طعم را می توانید از میان سوسیس بیرون بکشید.

برای دیدن طرز تهیه سوسیس بندری کلیک کنید

سالاد الویه :سبک و سریع

معمولا الویه بخاطر وضعیت سرد سرو شدنی که دارد بسیار طرفدار دارد و بهترین انتخاب برای مسافرت های طولانی و یا زنگ های تفریح دانش آموزان می باشد.

برای دیدن طرز تهیه سالاد الویه کلیک کنید

کشک بادمجان :خوشمزه و پر روغن

کشک بادمجان

از نام غذا مشخص است که پایه اصلی این غذا بادمجان می باشد که در نهایت با ترکیب مواد اولیه این غذا ی وعده غذایی بسیار خوش مزه را خواهید داشت و همانند الویه می توانید آن را سرد سرو کنید.

برای دیدن طرز تهیه کشک بادمجان کلیک کنید

املت :قهوه خانه ایش بیشتر میچسبه

املت به نوعی قابل احترام ترین غذای مجرد ها هست که با کمترین مواد ممکن تهیه می شود و مهم تر از همه چیز بسیار سریع آماده خواهد شد.

برای دیدن طرز تهیه املت کلیک کنید

کوکو سبزی :چهار نوع سبزی در یک کوکو خوشمزه

گشنیز،تره ،جعفری ،شوید در قالب کوکو یک غذای خوشمزه می شوند که کمک می کند باز هم یک انتخاب از میان غذاهای سرد داشته باشید.

برای دیدن طرز تهیه کوکو سبزی کلیک کنید

سمبوسه :مضر اما خوشمزه

سمبوسه را باید در داخل روغن بسیار زیادی درست کرد که این مورد زیاد مناسب برای همه و به خصوص بیماران نمی باشد اما خب چه میشه کرد که واقعا این سمبوسه بسیار خوشمزه و دوست داشتنی می باشد.

برای دیدن طرز تهیه سمبوسه کلیک کنید

غذاهای نونی با لیستی از بهترین پیشنهاد های ممکن

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
برچسب : پیشنهاد غذا
وبگردی