فرهاد توکلی

علت خداحافظی فرهاد توکلی ستاره فوتسال ایران از تیم ملی

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396کد مطلب : 64502زمان مطالعه : 2 دقیقه
فرهاد توکلی پس از قهرمانی تیم ملی فوتسال در جام ملت های آسیا در سن 29 سالگی در اقدامی عجیب از تیم ملی خداحافظی کرد.

علت خداحافظی فرهاد توکلی از تیم ملی فوتسال چه بود؟

فرهاد توکلی بازیکن تاثیرگذار تیم ملی فوتسال ایران پس از قهرمانی در رقابت های جام ملت های آسیا در اقدامی عجیب در سن 29 سالگی با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود اعلام کرد که دیگر قصد ندارد برای تیم ملی به میدان برود و به نوعی از تیم ملی خداحافظی کرد.
 
فرهاد توکلی

خداحافظی ستاره فوتسال ایران

این در حالی است که گفته شد توکلی به این خاطر قصد ندارد برای تیم ملی به میدان برود و قصد دارد برای ادامه زندگی به خارج از کشور مهاجرت کند اما ظاهرا موضوع چیز دیگری است.
توکلی هر سال بعد از پایان لیگ ایران به لیگ عراق می رود و چند ماهی در این کشور بازی می کند.اردوهای تیم ملی هم از طرفی دیگر وقت توکلی را می گیرد به همین خاطر به نظر می رسد توکلی خسته شده و خستگی عامل اصلی این تصمیم او بوده است.
 
تیم ملی بعد از قهرمانی در آسیا دیگر تا مسابقات جام جهانی 2020 مسابقات مهمی در برنامه ندارد و به نظر می رسد توکلی فرصت کافی را برای استراحت داشته باشد و به تیم ملی هم بازگردد
 
فرهاد توکلی ستاره فوتسال ایران که در جام ملت های آسیا خوش درخشید، از بازی های ملی خداحافظی کرد.
 
فرهاد توکلی

خداحافظی فرهاد توکلی ستاره فوتسال ایران از تیم ملی 

فرهاد توکلی در دیدار پایانی فوتسال جام ملت های آسیا مانند سایر بازی ها یکی از بازیکنان تاثیرگذار ایران بود و یک گل نیز به ثمر رساند.
 این ستاره 29 ساله بعد از اتمام مسابقات با انتشار عکس و متنی کناره گیری خود از تیم ملی را اعلام کرد.
این در حالی است که توکلی هنوز توان بازی در تیم ملی را دارد و از تایوان هم خبر رسیده که نزدیکان وی تلاش می کنند وی را از تصمیم خود منصرف کنند. برخی اخبار تایید نشده حکایت از برنامه ریزی توکلی برای ادامه زندگی خارج از ایران دارد و باید دید این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.

علت خداحافظی فرهاد توکلی ستاره فوتسال ایران از تیم ملی

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از آخرین خبر/خبربان/ح.ب
برچسب : فوتسال
وبگردی