برنامه خندوانه

پخش فصل هفتم خندوانه از نیمه دوم سال؟!

کد مطلب : 40746تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از حواشی متعدد درباره تعطیلی برنامه خندوانه معاون سیما از پخش فصل هفتم خندوانه در نیمه دوم سال خبر داد.

فصل هفتم خندوانه از کی پخش میشود

اختتامیه فصل ششم خندوانه 16 فروردین ماه 98 با حضور جمعی از مهمانان و عوامل این برنامه برگزار شد و رامبد جوان بعد از ساخت شش فصل پربیننده از این برنامه اعلام کرد که تا مدتها خبری از ساخت فصل بعدی این برنامه نخواهد بود.

سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا برای تولد فرزندشان، شایعات زیادی را مبنی بر عدم ساخت فصل هفتم خندوانه رقم زد که توسط تهیه کننده این برنامه تکذیب شد و حالا معاون سیما در یک گفتگو خبر از پخش خندوانه جدید از نیمه دوم سال داد.

رامبد جوان با فصل هفتم خندوانه در تلویزیون

مرتضی میرباقری معاون سیما در یک گفتگو خبر از پخش برنامه هایی جدید در تلویزیون داد که پخش فصل هفتم خندوانه یکی از آنها بود.

برنامه خندوانه

رامبد جوان از کانادا به تلویزیون بازمیگردد

معاون سیما خبر از پخش برنامه هایی جدید در شبکه های مختلف سیما خبر داد که یکی از آنها برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان است که ششمین فصل آن نوروز 98 به پایان رسید و زمزمه هایی از منتفی شدن ساخت فصل بعدی آن به گوش رسید.

رامبد جوان

رامبد جوان با فصل هفتم خندوانه بازمیگردد

معاون سیما خبر از پخش فصل هفتم خندوانه در نیمه دوم سال داد و به احتمال زیاد بعد از بازگشت رامبد جوان و نگار جواهریان از کانادا ضبط این برنامه برای پخش از شبکه نسیم آغاز خواهد شد.

رامبد جوان

نمایش جدید رامبد جوان در راه است

رامبد جوان مجری برنامه خندوانه چندماهی است که برای تولد دخترش راهی کانادا شده است و بعد از اتمام برنامه خندوانه تنها کار هنری اش انیمیشن نی نی و دادا در کانادا بود که در فضای مجازی منتشر شد و بعد از آن این کارگردان ، بازیگر و مجری کشورمان در تجربه ای جدید به سراغ تهیه کنندگی تئاتر رفت و به زودی با نمایش زیبایی گاهی زن است در ایران روی صحنه میرود.

سریال ستایش 3

پخش سریال ستایش 3 از تلویزیون

ترور خاموش، محکومین 2 ، 87 متر ، آسمان هوای باران دارد، نفوذ، پایتخت 6 ، مرضیه ، از سرنوشت، بچه مهندس 3 ، ستایش 3 ، سرباز ، فوق لیسانسه ها ، بهترین سال های زندگی ما از جمله سریال های جدیدی هستند که به زودی روی آنتن شبکه یک ، دو و سه سیما خواهند رفت.

زمان پخش فصل هفتم و جدید خندوانه در سال 98 اعلام شد

3.455
این مطلب مفید بود ؟3718
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
اتو1396-07-12
سلام گل شیفته با بازی در دزدان کارایب افتخار افرید و کارش عالی در نقش هاش
25
رضا1396-08-23
با یه نقش مزخرف مثل این تو همچین فیلمی افتخار آفرید !؟ ، رفت اون ور آبرومون برد از بس هر بار یه غلطی میکنه یا یه اظهار عقیده مسخره میکنه ، آخرشم با بازی کردن یه نقش عتیقه تو این فیلم دوباره گند زد ، البته ایرادی نداره ولی به زور خودش جا دادن تو این فیلما با هر بدبختی ای که شده...، به اضافه کارایی که قبلا کرده زیاد رفتار و عملکرد جالبی نیست برای خودش به عنوان یه شخصی که میتونست یکم رفتار با حیا تر و سنگین تری داشته باشه ، ما هم ازش انتظار افتخار آفرینی به عنوان یه ایرانی نداریم (افتخار همیشه نمیاد ، وقتی هم میاد خودش میاد نه به زور) اما همین که وایسه نقش های جدید و مناسبی رو که بهش میدن بدون حاشیه بازی کنه یا قشنگ بازی کنه ، اونوقت ما بهش افتخار میکنیم ، واسه این که عملکرد و درکش از بازیگری پیشرفت کرده و به عنوان یه ایرانی تو فیلم های هالیوودی که سطحشون چندین و چند برابر از همه فیلم های سینمای ایران بالاتره نقش ایفا کرده ، وگرنه همچین نقشی شاید کارکرد خوبی داشته باشه اما همین که تو یه فیلم پرطرفدار و معروف هالیوود نقش ایفا کنی واسه کشورت افتخار کسب نمیکنی ، باید ارزش داشته باشه و واقعا رضایت مردم جلب کنه نه این که فقط بعضی ها اغراق کنن افتخار آمیز بود و بقیه هم اغراق کنن آبرو بر بود و...در ضمن این که یه بازیگر کارش تو نقش آفرینی هاش خوب باشه همه چیز نیست ، البته به هر حال این نظر شخصیتونه اما یادمون نره که نباید زیادی خودمون یا کشورمون حقیر بدونیم که فکر کنیم بازی تو یه فیلم پرطرفدار و معروف با هر نقش پیش پا افتاده و فرعی ای یه موفقیت بزرگه یا خیلی افتخار آمیزه
124
وبگردی