دارک مود
یکی از ویژگی های مهم گوشی های سری جدید جهان، حالت دارک مود یا نایت مود می باشد که در این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک می توانید با آموزش ساده آشنا شوید.

ترفند فعال کردن دارک مود

اپل بی شک یکی از بزرگترین و مهم ترین قطب های سازنده گوشی های هوشمند در سرتاسر جهان می باشد که دارای طرفدارن بسیار زیادی است و سالانه از تعدادی پرچم دار جدید خود پرده برداری می کند که هر سال با استقبال فراوانی روبرو می شود. با این حال اسمارت فون ها علاوه بر ویژگی هایی که دارند می توانند برای چشمان ما مضر باشند اما نه در تمام طول روز!

منظور ما از تمام طول روز این است که زمانی گوشی نمی تواند برای چشمان شما مضر نباشند که شما در زیر نور خورشید یا محیطی روشن باشید که به لطف نور محیط، نور نمایشگر نمی تواند به چشمان شما آسیب برساند. با این وجود زمانی ممکن است چشمان شما آسیب ببیند که در خاموش بودن محیط، از گوشی خود استفاده کنید که در این صورت چشمان شما آسیب جدی را شاهد خواهند بود.

آموزش فعال کردن دارک مود

نحوه فعال کردن دارک مورد اندروید و آیفون

بنابراین چاره چیست؟ چگونه در طول شب از گوشی استفاده کنیم؟ نگران نباشید! شما می توانید با روش های آسان و همچنین چند ثانیه ای این مشکل را در طول شب برطرف کنید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با ترفند آیفون و همچنین ترفند سامسونگ آشنا سازیم تا بتوانید هر چه بهتر از گوشی در طول شب استفاده کنید.


دارک مد آیفون 

برای فعال کردن دارک مود آیفون شما می توانید از دو روش ساده استفاده کنید که انجام هر یک از آنها شاید چند ثانیه طول بکشد که روش اول بسیار آسان تر و همچنین سریع تر می باشد که در ادامه به آموزش دارک مد آیفون خواهیم پرداخت. همراه ما باشید.

روش اول؛ روشن کردن دارک مد آیفون از Control Center

1- کنترل سنترآیفون را باز کنید که در سری ایکس آیفون باید از گوشه راست بالا به پایین و در سری های قدیمی از پایین به بالا بکشید.

2- بعد از بالا آمدن کنترل سنتر باید دست خود را بر روی چراغ " Brightness " نگهدارید تا صفحه ای برای شما باز شود که اینک باید بر روی گزینه " Appearance Light " کلیک کنید تا دارک مد آیفون شما فعال شود.

حالت شب ایفون

فعال کردن دارک مد در ایفون


روش دوم؛ روشن کردن دارک مد آیفون از تنظیمات

1- از منو کاربری وارد برنامه " Settings " شوید و سپس بر روی گزینه " Display & Brightness " کلیک کنید.

2- اینک صفحه " Display & Brightness " برای شما باز می شود که برای روشن کردن حالت دراک مد در آیفون می توانید بر روی " Dark " کلیک نمائید.

امکانات آیفون

آموزش فعال کردن حالت شب ایفون


دارک مود سامسونگ - دارک مود اندروید

یکی از ویژگی های اصلی و مهم اندروید One UI در گوشی های اندرویدی این است که می توانید حالت دارک مود را برای سیاه کردن صفحه بک گراند گوشی خود، فعال کنید. اما چگونه می توان این حالت را در گوشی های سامسونگ فعال کنیم؟ در ادامه با آموزش ساده " دارک مود گوشی سامسونگ " آشنا خواهید شد.

1- از منو کاربری وارد برنامه " Settings " شوید و سپس بر روی گزینه " Display " کلیک کنید.

2- اینک از بخش باز شده بر روی گزینه " Night Mode " کلیک کنید و آنرا فعال کنید تا تمام صفحه پشتی گوشی شما تاریک و سیاه شود.
 
ترفندهای آیفون

نایت مود سامسونگ

روش فعال کردن دارک مود در آیفون و سامسونگ

369
این مطلب مفید بود ؟4128
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی