فیلتر اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر می شود

تاریخ انتشار : 13 تیر 1397کد مطلب : 10581تعداد نظرات : 1 نظر
معاون اول دادستان کل کشور از فیلترینگ اینستاگرام خبر داد و گفت: فیلترینگ شبکه اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار دارد.

فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار دادستان کل کشور

فارس: معاون اول دادستان کل کشور در خصوص فیلتر شدن اینستاگرام گفت:فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام در دستور کار دادستانی کل کشور قرار گرفته است. 

حجت الاسلام محمد مصدق در خصوص فعالیت برخی از افراد تحت عنوان سلبریتی در فضای مجازی و جمع آوری پول به بهانه کمک به افراد بی بضاعت که منجر به کلاهبرداری های متعددی شده است:اظهار کرد:دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کرده است. 

وی با بیان اینکه تعدادی از این افراد شناسایی شده اند، گفت:در برخی استان ها پرونده هایی در حال رسیدگی است و دادستانی کل وظیفه خود می داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوء استفاده می کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند.

فیلتر اینستاگرام

 فیلتر شدن اینستاگرام

معاون اول دادستان کل کشور تصریح کرد:در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته و آقای خرم آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. 

مصدق با بیان اینکه این گونه اقدامات باعث بی اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک رسانی به مردم شده است، گفت:ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

انتهای پیام/م

اینستاگرام فیلتر می شود

1.421
این مطلب مفید بود ؟615
برچسب : اینستاگرام
1 نظر به ثبت رسیده است
nadiya._.nmt1394-04-22
جدیدا شایعه شده پیجای اینستاگرام رو حدف میکنن ،این حقیقت داره؟؟؟
53
وبگردی