عوامل فيلم نرگس آبيار
نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار در جشنواره فجر 37 با حضور هوتن شکیبا ، شبنم مقدمی و پدرام شریفی و فضایی متفاوت برگزار شد.

شب متفاوت بازیگران فیلم نرگس آبیار در جشنواره فجر 37

شب گذشته در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر مراسم نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار با حضور عوامل و بازیگران این فیلم سینمایی برگزار شد.

هوتن شکیبا ، شبنم مقدمی و پدرام شریفی به همراه دیگر بازیگران و عوامل فیلم شبی که ماه کامل شد در نشست خبری این فیلم حضور داشتند و شب متفاوتی را در جشنواره فجر 37 رقم زدند.

فیلم نرگس آبیار متفاوت ترین کار جشنواره امسال

آخرین نشست خبری شب گذشته جشنواره فجر به فیلم شبی که ماه کامل شد اختصاص داشت و این اثر که میتوان از آن به عنوان متفاوت ترین اثر جشنواره امسال نام برد زیر ذره بین منتقدان و خبرنگاران قرار گرفت.

عوامل فیلم شبی که ماه کامل شد

نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد در جشنواره 37

فیلم شبی که ماه کامل شد با روایتی متفاوت داستان زندگی عبدالحمید ریگی است که با بازی هوتن شکیبا در نقشی متفاوت جلوی دوربین رفت و امیدهای زیادی را برای بردن سیمرغ با آقای بازیگر همراه کرد.

هوتن شکیبا

هوتن شکیبا با فیلم نرگس آبیار در جشنواره 37

هوتن شکیبا بازیگری که با سریال لیسانسه ها در میانمخاطبان تلویزیون شناخته شد درباره نقشش در فیلم شبی که ماه کامل شد و متفاوت ترین تجربه بازیگری اش گفت :من واقعا مدیون خانم آبیار هم بخاطر اعتمادشون و هم بخاطر کمک های زیادی که به من کردند ، دروغ است که بگویم منتظر سیمرغ نیستم اما سعی کردم برای اینکه توی ذوقم نخورد خیلی بهش فکر نکنم اما من جایزه ام را از بازخوردهای خوب شما گرفتم.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد 

شبنم مقدمی که یکی از متفاوت ترین نقش های زندگی اش را در این فیلم بازی میکند در نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد در جشنواره 37 با بغض گفت:وقتی این فیلم را دیدم حسابی هیجان زده شدم و برای خودم تاثیر خودم عجیب بود و خیلی تحت تاثیر مادرانگی که با دیالوگ های خانم آبیار در این اثر خلق شد هستم و این واقعا شانسی بود که نصیب هرکسی نمیشود و من خیلی ممنونم که چنین نقشی را به من سپردند و این جسارت را به من دادند که بتونم فکر کنم میتونم این نقش را بازی کنم و مطمئنم این شانس به سراغ هرکسی نمیرود.

فیلم شبی که ماه کامل شد

شبنممقدمی ، هوتن شکیبا و نرگس آبیار در نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد 

نرگس آبیار که ساخت فیلم موفقی چون شیار 143 و نفس را در کارنامه هنری اش دارد این بار هم به سراغ قصه ای رفت که زن قهرمان اصلی آن است و در داستانی که رنگ جنایت گرفت و عشق قربانی آن بود اثر متفاوت و ماندگار دیگری را خلق کرد که برای اولین بار در سینما به آن پرداخته شد و شانس زیادی برای دریافت سیمرغ بلورین جشنواره در بخش های مختلف دارد.

الناز شاکردوست

بازی الناز شاکردوست در فیلم شبی که ماه کامل شد 

شبی که ماه کامل شد داستان زندگی عبدالحمید ریگی و جنایت های بیشمار او است که با قتل همسرش فائزه و برادر همسرش شهاب به اوج رسید و خانواده منصوری قربانی این جنابت هولناک شد.

پدرام شریفی

پدرام شریفی بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد 

در نشست خبری فیلم نرگس آبیار فرشته صدرعرفایی ، پدرام شریفی ، امین میری و آرمین رحیمیان دیگر بازیگران این فیلم نیز حضور داشتند.

نشست خبری فیلم شبی که ماه کامل شد در جشنواره فیلم فجر 37

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : صفحه رسمی جشنواره فجر / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی