قرص ضد استرس
مقداری قرص ضد استرس و اضطراب توسط فردی که هنوز شناسایی نشده است روی چمن یکی از پارکهای شهر ریخته بود غازها از آن خوردند تا بیشتر ما را متوجه عوارض مصرف بی رویه داروهای اعصاب و روان کنند.

حالت غیرطبیعی غازها بعد از مصرف قرص ضد استرس

از عوارض و مضرات قرص های ضد افسردگی ، استرس و اضطراب بارها و بارها شنیده اید به خصوص در مورد اینکه نباید انها را بدون تجویز پزشک و در دوزهای بالا مصرف کنید ؛ شاید آنچه در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید دلیل دیگری بر دوری از این داروها باشد. روز گذشته مقداری قرص ضداسترس و اضطراب روی چمن یکی از پارکهای لس آنجلس ریخته شده بود و تعدادی غازهای در این پارک قرص ها را خورده بودند ، قرص هایی که عوارضش پرندگان زبان بسته را دچار مشکل کرد.

قرص های ضد استرس

قرص های ضد استرسی که غازها خوردند

یکی از غازها به دلیل مصرف زیاد این داروها جان خود را از دست داد و چند پرنده ی دیگر هم که تعداد کمتری قرص خورده بودند دچار مشکل حرکتی شدند ؛ غازها به دلیل عوارض این داروها توانایی حرکت نداشتند و در صورت حرکت هم قادر به حفظ تعادل خود نبودند. این صحنه را یکی از اهالی بعد از پارک خوردو اش در محوطه ی نزدیک پارک دید و فورا با مرکز مراقبت از حیوانات تماس گرفت تا انها برای نجات جان این پرندگان اقدام کنند.یکی از غازها که مرده بود ولی 2 غاز دیگر که دچار حالت غیرطبیعی شده بودند توسط کارکنان مرکز مراقبت از حیوانات محلی تحت درمان قرار گرفتند و طبق گزارشات بهبود یافتند.

غازهایی که قرص ضد استرس خوردند

اتفاق عجیب برای غاز بعد از خوردن قرص ضد استرس

هنوز عامل و فردی که این قرص ها را کف چمن پارک ریخته است مشخص نیست.دیدن این تصاویر برای همه ی ما یک هشدار و یا زنگ خطری باشد تا بیشتر با عوارض مصرف بی رویه دارو به خصوص داروهای اعصاب و روان آشنا شویم.

 

بلایی که قرص ضد استرس سر غازها آورد ! + تصاویر

2.2162
این مطلب مفید بود ؟7092
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی