قهر ملانیا ترامپ
بعد از انتشار اخباری داغ و جنجالی در مورد دونالد ترامپ حالا خبری در مورد واکنش بانوی اول آمریکا به این مسئله شرم آور منتشر شده است ، قهر ملانیا ترامپ و رفتن او به یک هتل برای سکونت.

قهر ملانیا ترامپ از کاخ سفید بعد از حواشی اخیر دونالد

مدتی است که تیتر اول اخبار روز مربوط به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و رابطه جنجالی او در سالهای گذشته می شود ، رابطه ای که بارها ترامپ ان را رد کرده ولی همچنان افشاگری ها در این مورد ادامه دارد.

ادامه دار شدن این مسئله باعث ناراحتی بانوی اول ملانیا ترامپ شده و به گزارش میرر و دیلی میل ملانیا برای واکنش به این مسئله کاخ سفید را ترک کرد و به یک هتل برای اقامت رفت.

قهر ملانیا ترامپ

قهر ملانیا ترامپ از کاخ سفید و اقامت در یک هتل برای واکنش به جنجال جدید همسرش

از قرار معلوم ملانیا بعد از فشارهای روحی که به واسطه انتشار اخبار جنجالی در مورد همسرش و مطمئنا ناراحتی از پیشینه پربحث و منشوری او تصمیم گرفت کاخ سفید را ترک کرده و برای اقامت به یک هتل برود ؛ خبری که به این جنجال ها قوت بخشید .

حالا 2 روز بعد از انتشار خبر مروبط به قهر ملانیا از کاخ سفید دیلی استار نوشت :ملانیا ترامپ به قهر خود پایان داده و به کاخ سفید بازگشت .

Melania Trump returns after ‘ditching Donald for HOTEL 

غیبت ملانیا در سفر رئیس جمهور آمریکا به برخی از مناطق اروپایی در هفته ی گذشته مسئله ای بود که بیش از پیش قهر و ناراحتی ملانیا را ثابت می کرد. با این حال مسئولان کاخ سفید و سخنگوی دولت سوال خبرنگاران را در این مورد با لحنی تند پاسخ داده و غیبت بانوی اول را به دلیل ناراحتی از کار زشت ترامپ رد کرده اند.

قهر ملانیا از کاخ سفید با آبروریزی جدید دونالد ترامپ

2.425
این مطلب مفید بود ؟1213
منبع : بخش سرگرمی نمناک - mirror/ن
وبگردی