لیمو لاغری
لیمو لاغری را سریع تر میکند برای همین در اکثر نسخه های کاهش وزن خانگی حتما از این میوه پرخاصیت استفاده می شود.

نوشیدنی های لاغری با لیمو

لیمو حاوی فراوانی کلسیم ،پتاسیم ،منیزیم، آهن، ویتامین ها، کربوهیدرات و پروتئین است. سیتریک اسید موجود در لیمو خاصیت آنتی باکتریایی و آنتی ویروسی دارد که سیستم ایمنی بدن را سالم نگه میدارد.
طبق نظر کارشناسان لیموحاوی فراوانی فیبراست و در کنترل اشتها مفید در واقع هرچه بیشتر لیمو مصرف کنید زودتر لاغر می شوید ویتامین c عملکرد سیستم ایمنی بدن را بهبود و بدن را از عفونت حفظ می کنند اما اگر تحت تاثیر استرس باشید این ویتامین به حد چشمگیری کاهش پیدا می کند بنابراین سعی کنید ویتامین c بیشتری در روزهای پراسترس مصرف کنید.جالب است بدانید مواد مغذی موجود در پوست لیمو 5 تا 10 برابر بیشتر از آب آن است و پوست لیمو هم حاوی کلسیم پتاسیم منیزیم بتاکارتن است پس تا حد ممکن از پوست این مویه پرخاصیت هم استفاده کنید. در ادامه این بخش از سبک زندگی نمناک با روش مصرف لیمو برای لاغری آشنا می شوید.
لیمو لاغری

لاغری سریع با لیمو

در این بخش نوعی نوشیدنی لاغری به شما آموزش خواهیم داد که با ترکیب مواد موثر در کاهش وزن سرعت لاغر شدن و چربی سوزی را افزایش می دهد، برای تهیه این نوشیدنی به آب، 6 عدد لیمو و عسل نیاز داریم.

طرز تهیه نوشیدنی لاغری با لیمو

لیمو لاغری و عسل و لیمو برای لاغری

ابتدا لیموها را شسته و آنها را از وسط دو نیم کنید و تکه های لیمو را درون قابلمه ای از آب گذارید تا 3 دقیقه بجوشد وقتی جوشید 10 تا 15 دقیقه اجازه دهید تا سرد شود بعد لیموها را خارج کرده و سپس آب را در فنجان بریزید مابقی آنرا برای روز بعد کنار بگذارید اگر می خواهید آب را شیرین کنید به آن عسل بیافزاید. این نوشیدنی را هر روز ناشتا میل کنید.

فواید نوشیدنی عسل و لیموی جوشیده برای لاغری

این نوشیدنی برای سیستم ایمنی بدن بسیار مفید و به درمان سرماخوردگی و آنفولانزا کمک می کند انرژی بدن را بالا میبرد هضم را بهبود و به تنظیم متابولیسم کمک میکند بدن را از تمام سموم پاک سازی می کند و برای پاکسازی پوست قابل استفاده است باعث کاهش وزن میشود بسیار مفرح و شادی بخش است سیستم لنف را مرطوب می کند

برای لاغری سریع به این روش لیمو مصرف کنید + دستور

4.5357
این مطلب مفید بود ؟31839
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی