دوپینگ پرسپولیس

ماجرای دوپینگ بازیکنان پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟

تاریخ انتشار : 4 اردیبهشت 1395کد مطلب : 29827زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بردوپینگی بودن پرسپولیسی ها،دکتر طباطبایی دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران پرده از حقیقت برداشت.

ماجرای دوپینگ پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟

صبح امروز در فضای مجازی اخباری مبنی بر دوپینگ سه بازیکن پرسپولیس منتشر شدکه بر همین اساس و در خصوص این خبر دکتر طباطبایی دبیر ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران اظهار داشت:امان از تلگرام! این اخبار در فضای مجازی منتشر شده و تا الان و این ساعت که با شما صحبت می کنم هیچ تست مثبتی نه تنها در رشته فوتبال بلکه در هیچ رشته ورزشی دیگری برای ما نیامده است.

دکتر طباطبایی


وی یادآور شد:هرگز تحت تاثیر جوسازی ها قرار نمی گیرم و مطمئن باشید اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد آن را اعلام خواهم کرد. شاید نخواهم اسم کسی را بگویم اما به طور قاطع می گویم تا الان در این مورد هیچ خبری مبنی بر مثبت بودن دوپینگ بازیکنان فوتبال نیست و اخباری که در تلگرام منتشر می شود صحت ندارد.

همچنین زهره هراتیان رئیس مرکز پزشکی لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران در این خصوص اظهار داشت:این خبرها را در فضای مجازی خواندم که البته پس از آن با دکتر طباطبایی تماس گرفته که او نیز این اخبار را رد کرد و گفت تا این لحظه هیچ نامه ای برای ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ارسال نشده است.

وی افزود:این موضوع صحت ندارد و بیشتر به نظر می رسد که می خواهند در آستانه دیدار پرسپولیس با فولاد، بازیکنان این تیم را تحت تاثیر قرار داده و تیم سرخپوش تهرانی را به حاشیه ببرند.

ماجرای دوپینگ بازیکنان پرسپولیس حقیقت یا شایعه؟

3.510
این مطلب مفید بود ؟73
برگرفته از مشرق/م.ن
وبگردی