هادی حجازی فر

چرا ماجرای نیمروز 2 به نمایش خانگی نیامد؟

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1399کد مطلب : 47613زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم ماجرای نیمروز 2 با انتشار پستی درباره علت تاخیر در توزیع این فیلم در نمایش خانگی توضیح داد.

زمان توزیع ماجرای نیمروز 2 در نمایش خانگی

فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2 به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمود رضوی مهرماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد و قرار بود که هفته سوم فروردین ماه به نمایش خانگی آید اما توزیع این فیلم با تاخیر مواجه شد.

محمدحسین مهدویان کارگردان این فیلم سینمایی با انتشار پستی درباره توزیع این فیلم در شیکه نمایش خانگی توضیح داد.

علت اصلی تاخیر در توزیع ماجرای نیمروز 2 در نمایش خانگی

سیدمحمود رضوی تهیه کننده فیلم ماجرای نیمروز درباره تاخیر در زمان توزیع این فیلم در نمایش خانگی پستی را به اشتراک گذاشت و محمدحسین مهدویان با انتشار عکسی از پست آقای تهیه کننده به توضیح بیشتر درباره آن پرداخت.

محمدحسین مهدویان در رابطه با زمان توزیع فیلم ماجرای نیمروز 2 نوشت:

از قرار معلوم به دلیل محدودیت های ترافیکی ناگزیری که بابت کرونا وضع شده، امکان توزیع نسخه ی نمایش خانگی #ماجرای_نیمروز_رد_خون برای این هفته وجود نداره و با وجود اطلاع رسانی قبلی، توزیع فیلم حداقل تا اواخر هفته بعد به تاخیر خواهد افتاد.

در این مدت خیلی ها سراغ فیلم رو گرفتند و علت تاخیر رو جویا شدند. واقعن خودم هم دوست دارم هر چه زودتر فیلم منتشر بشه تا مردم اون رو در خانه تماشا کنند اما تا این لحظه که این طور به من خبر دادند و فکر کنم ماجرا یک مقدار دیگه طول بکشه. با عرض پوزش و با سپاس از اشتیاقی که نشون دادید امیدارم خیلی زود مسائل مربوط به توزیع فیلم حل بشه و خیلی زود به دست شما عزیزان برسه.

ماجرای نیمروز 2 رد خون مهرماه سال گذشته در سینماهای کشور اکران شد و با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو به فروشی بیش از 6 میلیارد تومان دست یافت.
 
ماجرای نیمروز 2

بازیگران فیلم ماجرای نیمروز 2 عبارتند از :

هادی حجازی فر، جواد عزتی، بهنوش طباطبایی، محسن کیایی، هستی مهدوی، حسین مهری و مهدی زمین پرداز، محمد عسگری، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و حسین فلاح در این فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اند.

هستی مهدوی

ماجرای نیمروز 2 رد خون با داستانی پیرامون عملیات مرصاد و ماجرای بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال 67 ساخته شد و خط داستانی آن ادامه ماجرای نیمروز 1 است که با بازی های درخشان بازیگران باز هم توانست نظر مخاطب را جلب کند.

بهنوش طباطبایی

علت تاخیر در توزیع ماجرای نیمروز 2 در نمایش خانگی

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : صفحه محمدحسین مهدویان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی