مبلمان زرد
مبلمان زرد به خانه های کم نور و تاریک که کسل کننده هستند رنگ و رو میبخشد و فضای خانه را شاد و انرژی بخش میکند.

مبلمان زرد در دکوراسیون نشیمن

از آنجایی که رنگ زرد روشنی بیشتری نسبت به بقیه رنگ ها دارد استفاده از آن در دکوراسیون منزل انتخابی هوشمندانه است و اگر منزل کم نوری داشته باشید رنگ زرد به کمک تان خواهد آمد. در این مطلب ایده هایی برای استفاده از مبلمان زرد در دکوراسیون نشیمن به شما معرفی میکنیم تا خانه ای روشن و شاد داشته باشید.

مبلمان زرد

مبلمان زرد خردلی برای نشیمن

اولین رنگی که طراحان دکوراسیون بعد از سفید پیشنهاد میکنند رنگ زرد است, یکی از خوبی های مبلمان زرد رنگ این است که میتوان در سبک های مختلف مدرن, کلاسیک و حتی سنتی از آن استفاده کرد.

اتاق نشیمن اساسی ترین بخش هر خانه است و باید آن را گرم و صمیمی دکوراسیون کنیم, مبلمان زرد رنگ تاثیر ویژه ای در جذابیت اتاق نشیمن دارد. فرقی نمیکند دکوراسیون منزل شما چه سبکی دارد مبلمان راحتی زرد رنگ به طور معجره آسایی فضای خانه را روشن و شاد میکند.

مبلمان زرد

کاناپه زرد رنگ کلاسیک

مبلمان زرد

مبلمان زرد با کوسن های رنگی

اگر به دنبال اعتماد به نفس و هیجان هستید رنگ زرد را وارد فضای منزل تان کنید, کاناپه زرد رنگ یک قطعه بی نظیر در دکوراسیون منزل است که میتواند فضا را دوبرابر زیبا و درخشان کند.

رنگ زرد با رنگ هایی مانند طوسی, قرمز , آبی, بنفش و... در دکوراسیون ست میشود, میتوانید مبلمان زرد رنگ را با کوسن های رنگی تزیین کنید.

مبلمان زرد

مبلمان زرد در دکوراسیون خانه های کم نور

مبلمان زرد

مبلمان زرد رنگ راحتی

مبلمان زرد

مبلمان زرد برای دکوراسیون پذیرایی

تغییر حال و هوای دکوراسین خانه با مبلمان زرد شیک و جدید

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : مدل مبلمان
وبگردی