مرجانه گلچین

خاطره بازی مرجانه گلچین با یک عکس قدیمی

تاریخ انتشار : 25 فروردین 1398کد مطلب : 5687زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر سریال نوروزی زوج یا فرد صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی قدیمی از فیلم چشم هایم برای تو به روز کرد.

خاطره بازی مرجانه گلچین با فیلم 27 سال پیشش

مرجانه گلچین بازیگر سریال های طنز تلویزیون نوروز امسال با سریال زوج یا فرد مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون شد و در ایام نوروز با سریالی کمدی اوقات خوشی را برای مردم رقم زد.

بازیگر طناز سینما و تلویزیون با انتشار عکسی قدیمی از فیلم چشم هایم برای تو به خاطره بازی با این فیلم پرداخت و یادی از سالهای ابتدایی فعالیتش در سینما کرد.

مرجانه گلچین در فیلم چشم هایم برای تو

عکسی قدیمی از فیلم سینمایی چشم هایم برای تو ساخته خسرو شجاعی به دست مرجانه گلچین رسید که خاطرات سالهای گذشته را برایش زنده کرد.

مرجانه گلچین

عکسی از مرجانه گلچین در فیلم چشم هایم برای تو

مرجانه گلچین با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : فیلم سینمایی چشمهایم برای تو ... سال ساخت هفتادو یک نویسنده و کارگردان جناب خسرو شجاعی ( یادش بخیر امروز بدستم رسید گفتم یکم خاطره بازی کنیم....

فیلم چشم هایم برای تو

مرجانه گلچین و دانیال حکیمی در فیلم چشم هایم برای تو

فیلم سینمایی چشم هایم برای تو به کارگردانی خسرو شجاعی ساخته سال 1371 است که مرجانه گلچین در کنار بازیگرانی چون عباس جهانبخش، دانیال حکیمی، رضا بابک، شهلا ریاحی رامبد لطفی، علی پویان، حمید برومند، سراج الدین حجازی، فرحناز مهر، هما خاکپاش، محمدعلی نقی کنی و سیدجلال طباطبایی همبازی بود.

شیدا خلیق و مرجانه گلچین

شیدا خلیق و مرجانه گلچین در سریال زوج یا فرد

مرجانه گلچین بازیگر نام آشنا و سرشناس سینما و تلویزیون است که بازیگری را از تئاتر آغاز کرد و با سریال آینه به دنیای تلویزیون راه یافت و در قالب نقش های طنز و جدی جلوی دوربین رفت اما در طول فعالیت هنری حضور او در نقش های طنز پررنگ تر بود.

مرجانه گلچین 27 سال پیش در فیلم چشم هایم برای تو + عکس

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : صفحه مرجانه گلچین / بخش فرهنگ و هنر نمناک ./ م.ف
وبگردی