مطالبات برانکو

توافق اولیه باشگاه پرسپولیس با برانکو

تاریخ انتشار : 15 مهر 1398کد مطلب : 22039تعداد نظرات : 4 نظر
توافق اولیه باشگاه پرسپولیس برای نحوه پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ با وی صورت گرفت.

توافق برانکو با پرسپولیس درباره مطالباتش

مهر:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای نحوه پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ با وکیل این سرمربی کروات به توافق رسید تا شکایت برانکو به فیفا منتفی شود.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین پرسپولیس پس از روی کار آمدن محمدحسن انصاریفرد در پست مدیرعاملی باشگاه حاضر به گفتگو با باشگاه بر سر طلب یک میلیون یورویی خود شد. از این رو با پیشنهاد وی مبنی بر حضور وکیلش در تهران برای حصول توافق موافقت کرد. 

محمدحسن انصاریفرد صبح امروز جلسه ای طولانی مدت با وکیل برانکو ایوانکوویچ در تهران برگزار کرد. این نشست قرار بود در دفتر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برگزار شود اما انصاریفرد سعی کرد تا این مذاکرات را دور از چشم اهالی رسانه برگزار کند. 

در این جلسه که معاونان بین الملل و حقوقی باشگاه به همراه انصاریفرد با وکیل برانکو برگزار کردند توافقات اولیه ای را به همراه داشته است. 

از قرار معلوم نماینده قانونی برانکو حاضر شده تا پول سرمربی موفق سه فصل گذشته پرسپولیس را در چند قسط با بازه های زمانی کوتاه مدت دریافت کند. 

نشست امروز انصاریفرد با وکیل برانکو بیشتر از سه ساعت طول کشیده و قرار است عصر امروز نیز دوباره از سر گرفته شود. 

در صورت توافق نهایی طرفین بخش اول طلب برانکو در همین تهران به وکیل او پرداخت می شود تا وی از شکایات خود به کمیته انضباطی فیفا کاملا صرفنظر کند.

انتهای پیام/م

توافق اولیه پرسپولیس با برانکو درباره مطالبات وی

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
4 نظر به ثبت رسیده است
مهم نیست1394-11-01
علی دایی هیچ وقت فوتبال بلد نبوده فقط عده ای ندانسته ایشون را آوردند وسط گود.همین.اگه چیزی بلد بود در بایرن مونیخ تمرین نشستن در نیمکت نمیکرد! با یکن یعنی مهدوب کیا. کربم باقری و غزال تیز پای ایران جناب خداداد عزیزی.
820
محبوب1395-01-28
خدایی ادم باید به امثال شما چی بگه!؟معلومه ک هنوز نمیدونی فوتبال با چه حروفی نوشته میشه؟اقای دایی اقای گل جهانه.فوتبال ایرانو به اسم ایشون میشناسن.هر اتفاق فوتبالی که میشه قای داییو دعوت میکنن.و و و و و و و و و ک زبان قاصره از گفتنشون.بعد جنابالی که معلوم نیس تا الان به توپ لاکی دست زدی یا نه میای همچین چیزاییو میگی؟شماها همتون مرده پرستید،متاسفم بخاطر هم زبان بودنم با امثال شماها.ایکاش نظرتونو خیلی محترمانه تر مینوشتید.ایشالا سایه ی اقای دایی سالهای طولانی بر سر ایرانیان باشد
82
حسین نوری1397-08-07
اولا بفهم در مورد کی حرف میزنی دوما وقتی مسی اسطوره فوتبال از دایی تعریف و تمجید میکنه تو کی هستی که در مورد فوتبال دایی نظر میدی بعدشم فوتبال ایران رو با دایی میشناسن یکم مطالعه داشته باش باسواد
10
حسین نوری1397-08-07
واقعا برات متاسفم
00
وبگردی