مهران مدیری در اتاق عمل

مهران مدیری در نقش متخصص زیبایی + عکس

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1393کد مطلب : 12504زمان مطالعه : 3 دقیقه
ادامه فیلمبرداری مجموعه طنز اتاق عمل به کارگردانی مهران مدیری بعد از انجام اصلاحات فیلمنامه آغاز شده و مهران مدیری در نقش متخصص زیبایی حضور خواهد داشت.

 بعد از مدتی که در روند فیلمبرداری مجموعه اتاق عمل وقفه افتاد، با برگزاری جلسات ارزیابی در معاونت سیما، صحبت های کارشناسی و لحاظ کردن توصیه های وزارت بهداشت تغییرات لازم در فیلمنامه ادامه فیلمبرداری از اواخر بهمن ماه اغاز شد. در این سریال مهران مدیری نقش متخصص زیبایی را بازی می کند. سیامک انصاری و مهران غفوریان هم نقش پزشک را بازی می کنند. جواد رضویان هم نقش مالک زمین بیمارستان را به عهده دارد.

 
مجموعه اتاق عمل
 
شبکه و زمان پخش این سریال هنوز مشخص نشده است. گروه سوله ای در بلوار ارتش طراحی کرده و لوکیشن های مختلف این سریال از جمله بیمارستان و آپارتمان تعدادی از شخصیت های قصه از جمله مهران غفوریان و مهران مدیری در آن طراحی شده است. دکورهای این سریال از چند ماه پیش ساخته شده است.این دکور 70 درصد فیلمبرداری را در خود جای داده است.
مهران مدیری که ساخت سریال های طنزی همچون پاورچین، شب های برره، جایزه بزرگ، مرد هزار چهره و مرد 2111 چهره را در کارنامه دارد، در سریال طنز اتاق عمل روایتگر اتفاقاتی است که در یک بیمارستان رخ می دهد.
برای سرعت بخشیدن به روند تولید، این سریال با پنج دوربین ثابت و یک دوربین متحرک ضبط می شود. بینندگان در این سریال با حضور شخصیت های پزشک، بیمار، پرستار و... شاهد موقعیت های طنزی خواهند بود که در بیمارستان رخ می دهد. امیر ادیب پرور همزمان با تصویربرداری، تدوین سریال اتاق عمل را شروع کرده است. آهنگساز این سریال بهرام دهقان یار است.
 
سریال اتاق عمل
 
ویژگی های این سریال در مقایسه با سریال های قبلی مهران مدیری، ضبط با شش دوربین، نوع تصویربرداری و حضور تعداد زیادی از بازیگران مطرح طنز است. این سریال بار اول در دوازدهم مهرماه در لوکیشنی واقع در فرمانیه کلید خورد، اما بعد از مدتی برای بازنویسی فیلمنامه تصویربرداری متوقف شد. اتاق عمل با ضبط صحنه های زندگی مهران غفوریان و خانواده اش آغاز شد. مهران غفوریان به عنوان یک پزشک که تخصص اش را از خارج گرفته به ایران می آید و خانواده اش به استقبال او می روند.
فرج الله گل سفیدی، پروین قائم مقامی و شبنم فرشادجو به ترتیب نقش های پدر، مادر و خواهر مهران غفوریان (دکتر بهروز عشقی) را بازی می کنند.
 
سیامک انصاری ، سپند امیرسلیمانی ، علی اوجی ، لیلا ایرانی ، پوریا ایرائی ، شراره ارمغانی ، تینا اسدی ، بهناز توسلی ، فرزانه تفرشی ، فلامک جنیدی ، سروش جمشیدی ، الهه حصاری ، جوانه دلشاد ، سیدجواد رضویان ، نصرالله رادش ، آذین رئوف ، سحر زکریا ، ماندانا سوری ، شادان شهیدی ، الیکا عبدالرزاقی ، گلناز عباسی ، یلدا عباسی ، مهران غفوریان ، نیما فلاح، شبنم فرشادجو ، الهه فرشچی ، پروین قائم مقامی ، سوگل قلاتیان ، فرج الله گل سفیدی ، عارف لرستانی ، علی لک پوریان ، مهران مدیری ، دریا مرادی دشت ، رسول نجفیان ، رضا نیکخواه ، رامین ناصرنصیر ، سام نوروزی ، آرش نوذری ، مجید نوروزی ، سحر ولدبیگی ، محمدرضا هدایتی ، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی ، مجموعه بازیگران این سریال طنز را تشکیل می دهند.
سریال طنز اتاق عمل در 91 قسمت 41 دقیقه ای برای پخش شبانه آماده می شود. 
 

مهران مدیری در نقش متخصص زیبایی + عکس

4.230
این مطلب مفید بود ؟255
برگرفته از جام جم-/ف
برچسب :
وبگردی