مهمان خندوانه

هدیه 100 میلیونی مهمان خندوانه !

تاریخ انتشار : 8 دی 1397کد مطلب : 37356زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی شیرازی استاد خوش نویسی و خطاطی کشورمان شب گذشته مهمان برنامه خندوانه شد و با هدیه ای ویژه اهالی خندوانه را غافلگیر کرد.

علی شیرازی استاد خوشنویسی مهمان خندوانه شد

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 7 دی 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در برنامه شب گذشته خندوانه میزبان یکی از اساتید خطاطی و خوشنویسی کشورمان بود که هدیه ویژه او برنامه جدیدی پیش روی رامبد جوان و برنامه خندوانه قرار داد.

شوخی های جناب خان با مهمان خندوانه

برنامه خندوانه شب گذشته با حضور استاد خوشنویسی و خطاطی علی شیرازی روی آنتن شبکه نسیم رفت. جناب خان عروسک محبوب خندوانه هم شب گذشته در این برنامه حضور داشت.

استاد علی شیرازی

استاد علی شیرازی مهمان خندوانه شد

علی شیرازی از اساتید برجسته خطاطی و خوشنویسی است که شب گذشته به عنوان مهمان به خندوانه آمد و در این برنامه درباره آموزش خوشنوسی و تابلوهای هنری صحبت کرد و قول داد یکبار در خندوانه نقاشی خط را آموزش دهد.

استاد علی شیرازی بعد از صحبت درباره خطاطی و خوشنویسی در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره آشپزی گفت :من خیلی خوب آشپزی میکنم و گاهی اوقات که مهمان داریم هم غذا می پزم و خیلی مورد استقبال قرار میگیرد.

استاد علی شیرازی

استاد علی شیرازی خوشنویس و خطاط سرشناس

مهمان خطاط خندوانه درباره ماجرایی که در فضای مجازی برایش رخ داده بود گفت :متاسفانه در فضای مجازی موجی به راه افتاد که آثار من متعلق به خودم نیست و همین موضوع باعث شد من از نیمه دوم سال 96 به اندازه 4 نمایشگاه کار کنم و به زودی نمایشگاه هایی را در داخل و خارج از کشور برگزار میکنم و به نظرم اگر به دنبال کسب سود هستید به فکر خرید آثار هنر باشید چراکه سود دهی بالایی دارند.

جناب خان که در برنامه شب گذشته خندوانه حضور داشت در میان حرف های رامبد جوان و استاد علی شیرازی به شوخی با مهمان خندوانه و موضوعات حال حاضر جامعه می پرداخت.

استاد علی شیرازی

 علی شیرازی استاد خطاطی و خوشنویسی

در بخش پایانی برنامه استاد علی شیرازی به عنوان هدیه یکی از آثارش که 100 میلیون تومان ارزش داشت را به برترین کمدین تلویزیون اهدا کرد که رامبد برنامه جدیدی پیش روی او قرار داد و گفت :ما بین 4 نفر آخر خنداننده شوی یک و 4 نفر آخر خنداننده شوی 2 مسابقه ای برگزار میکنیم و این هدیه ارزشمند را به نفر اول اهدا میکنیم.

هدیه ویژه علی شیرازی استاد خوشنویسی به خندوانه

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی