دندان

میوه ی جرم گیر

کد مطلب : 6800زمان مطالعه : 2 دقیقه
فصل بهار و تابستان پر از میوه های خوشمزه و بسیار مفید است که در این میان میوه ای یافت می شود که علاوه بر درمان بسیاری از بیماری ها نقش یک جرم گیر را ایفا می کند.

برای جرم گیری دندان های خود از این میوه مصرف کنید

جرم گیری یکی از روشهای سفید شدن دندانهاست که به دلیل عوارض و مشکلاتی که به بار می آورد نمی توان به طور مداوم از آن استفاده کرد و در عین حال هر قدر هم مسواک و نخ دندان به طور منظم استفاده شود باز هم خواه ناخواه در گوشه کنار دندانهایمان جرم  با آن رنگ زرد ناخوشایند وجود دارد.

در بخش های قبلی سلامت دهان و دندان یک راه طبیعی برای جرم گیری دندان به شما معرفی کردیم این بار قصد داریم به میوه ای بپردازیم که یک خوشمزه ی پرخاصیت باید نامیدش.
در فصل بهار و تابستان تنوع میوه و به دنبال آن خواص فوق العاده فرصت را فراهم می آورد تا برخی از مشکلات کوچک اما مهم سلاکتیمان را خودمان به کمک این میوه ها برطرف کنیم.
 
توت فرنگی
 

تاثیر بینظیر توت فرنگی بر روی جرم گیری دندان 

 
با توجه به گفته های متخصصان دندان پزشکی میوهای بسیاری برای حفظ سلامت و زیبایی دندان توصیه شده اند.
میوه هایی مانند سیب, گلابی, خیار و کرفس میو%NC/BA/20هایی هستند که دارای خاصیت پاک کنندگی دارند و می توانند باعث پاک شدن مانده های غذا در میان دندان ها شوند.
 
توت فرنگی
همان میوهای که قصد داشتیم تا به شما به عنوان یک جرم گیر قوی معرفی کنیم. برای داشتن دنداهایی سفید و براق تنها کافی است توت فرنگی را به دندان هایتان بمالید و اجازه دهید تا چند ثانیه بر روی دندانهایتان باقی بماند و مانند یک سمباده عمل کرده و جرم های دندان ها را از بین ببرد.
 
 

 

میوه ی جرم گیر

527
این مطلب مفید بود ؟270
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : اختصاصی نمناک/ن
برچسب : مصرف میوه
وبگردی