نوشیدنی درمانی
بی خوابی و مشکل گوارش به خصوص در بخش هضم غذا تمام بدن را درگیر می کند، برای رفع هر کدام از این اختلالات می توان از یک نوشیدنی درمانی مشترک استفاده کرد.

نوشیدنی زردچوبه و نارگیل برای داشتن گوارش و خواب راحت

امروزه مشکل گوارش و اختلال خواب از بیماریهای رایج است اما درمان های ساده ی این بیماری دارد که نوشیدنی زردچوبه و نارگیل یکی از آنهاست زردچوبه خواص بی شماری دارد که خیلی از افراد از آن مطلع نیستند اما در ذیل به برخی از آنها می پردازیم.

به گزارش blodsky زرد چوبه - مواد لازم :مواد اصلی این نوشیدنی ادویه ی هندی به نام زرد چوبه است که این ادویه زرد روشن قوی و ویژگی درمانیو خواص زیادی دارد به همین منظور استفاده از این ادویه برای سلامت کبد ، رفع زردی ، دل درد ، اسهال ، گاز معده و گرفتگی عضلات موثر است . خواص این ادویه ها تنها به این جا ختم نمی شود بلکه توانایی درمان مشکلات گوارشی و کم خوابی را دارد.

نوشیدنی درمانی

بهترین نوشیدنی درمانی برای رفع مشکلات گوارشی و بی خوابی

درمان مشکلات گوارشی و بی خوابی با زرد چوبه - نارگیل 

مواد لازم :

روش تهیه :همه ی این مواد را به جز عسل داخل مایتابه مخلوط و روی حرارت متوسط قرار دهید وقتی شروع به جوشیدن کرد به مدت پنج دقیقه شعله را کم کنید تا آرام بجوشد و قتی نوشیدنی آماده شد زنجبیل ها را بردارید و مواد را صاف کنید و به آن عسل بیفزاید . این مقدار مواد برای 2 بار مصرف است این نوشیدنی را به افراد دیگر هم می توانید معرفی کنید تا استفاده کنند. 

1 نوشیدنی برای درمان 2 مشکل، گوارش و بی خوابی

511
این مطلب مفید بود ؟110
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک / ز.ن
وبگردی