هواشناسی تهران

آسمان تهران امروز نیمه ابری است

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1400کد مطلب : 63150زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز سامانه بارشی به کشور وارد می شود و موجب رگبار باران و رعد و برق در استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه و ... می شود.

برنا: امروز و فردا با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش نسبی دما بین 7 تا 10 درجه در سواحل دریای خزر رخ می دهد و در این مدت دریای خزر مواج است.

 

امروز سامانه بارشی به کشور وارد می شود و موجب رگبار باران و رعد و برق در استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، کردستان، تهران، البرز، قزوین، سمنان، خراسان شمالی، ایلام، همدان، قم، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، یزد، کرمان، خراسان جنوبی، گیلان، مازندران، گلستان، شمال خوزستان، شمال فارس و شرق سیستان و بلوچستان خواهد شد.

امروز شدت بارش در شمال غرب کشور است. به تدریج بارش باران در سواحل دریای خزر همراه با رعد و برق و وزش باد شدید نیز آغاز می شود.

آسمان تهران امروز نیمه ابری است و برای بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد های شدید موقتی پیش بینی می شود.

 

چهارشنبه بارش در سواحل دریای خزر با شمالی شدن جریان ها تشدید شده و در شمال غرب، برخی مناطق غرب، دامنه های جنوبی البرز رگبار و رعد و برق و وزش باد و در مرکز، شرق و شمال شرق کشور نیز بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد. پنجشنبه در شمال غرب سواحل دریای خزر دامنه های جنوبی البرز، برخی نواحی مرکزی، شرق و جنوب شرق رگبار و رعد و برق انتظار می رود.

جمعه ناپایداری ها برای نوار شمالی و بخش هایی از شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/م

 

 

آسمان تهران امروز نیمه ابری است

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب : هواشناسی
وبگردی