Wi Fi Direct
برای انتقال سریع فایل ها از گوشی سامسونگ به سامسونگ، نیازی به نصب برنامه های جانبی نیست و می توانید با آموزش ساده و کاربردی ما فایل هایتان را به اشتراک بگذارید.

نحوه استفاده از Wi-Fi Direct در گوشی های سامسونگ

شاید تاکنون برای هر یک از شما دارندگان اسمارت فون سامسونگ، رخ داده باشد که حافظه گوشی شما کاملا پر شده است و می خواهید تعدادی عکس را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاشتن عکس شما می خواهید تا از برنامه رایج " Shareit " استفاده کنید و علت آن هم سرعت آن می باشد. اما تصور کنید که در حین پر بودن ظرفیت گوشی، برنامه " Shareit " را بصورت نصب شده در اسمارت فون خود ندارید! برای رفع این مشکل باید ساعت ها زمان بگذارید تا حافظه را با پاک کردن فایل های اضافی حالی کنید تا بتوانید برنامه مدنظر را از فروشگاه ها معتبر دانلود و نصب کنید که این گونه زمان زیادی سپری می شود و ممکن است فایل های مورد نیازتان را بصورت ناگهانی حذف کنید.

با این وجود لازم به ذکر است که گفته شود شما نه نیازی به پاک کردن فایل های موجود در گوشی و نه نیازی به نصب برنامه جانبی دارید و می توانید با استفاده از این روش که در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک آموزش داده خواهد شد، فایل های گوشی سامسونگ خود را با گوشی های سامسونگ دیگر بدون نصب برنامه های جانبی به اشتراک بگذارید. همراه ما باشید.

نحوه استفاده از " وای فای دایرکت " در گوشی های سامسونگ 

1- ابتدا هر دو دیوایس سامسونگ را از طریق این آموزش به یکدیگر متصل کنید که در وهله اول از منو کاربری وارد بخش " Settings " شوید.

وای فای دایرکت ساموسنگ

 

2- اینک وارد بخش " Connections " و سپس وارد گزینه " Wi-Fi " شوید و وای فای گوشی خود را با جابجا کردن نشانگر، فعال کنید.

وای فای دایرکت ساموسنگ

 

3- اینک از بالای نمایشگر گزینه " Wi-Fi Direct " را انتخاب کنید تا به صفحه ذیل منتقل شوید. اینک در هر دو گوشی نام خود را مشاهده می کنید و باید به یکدیگر متصل شوید.

وای فای دایرکت ساموسنگ

 

4- پس از متصل شدن به یکدیگر می توانید به گالری و یا فایل های شخصی خود بروید و فایل های تان را از بخش " Wi-Fi Direct " به اشتراک بگذارید.

وای فای دایرکت ساموسنگ

 

نحوه استفاده از Wi-Fi Direct در گوشی های سامسونگ

3.124
این مطلب مفید بود ؟159
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : ترفند گوشی
وبگردی