پیکسل

پیکسل با ستاره های سرشناس به خط پایان نزدیک شد

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396کد مطلب : 53867زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال پیکسل به عنوان اولین تجربه بازیگری امید حاجیلی با بازی کامبیز دیرباز ، سحر قریشی ،مهراوه شریفی نیا و حمید گودرزی مراحل فنی تولید را پشت سر گذاشت.

پیکسل به روزهای پایانی خود نزدیک میشود

سریال پیکسل به عنوان نخستین سریال تعاملی ایران به نویسندگی، طراحی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی محمود معظمی به روزهای پایانی خود نزدیک میشود و به زودی بعد از پشت سر گذاشتن مراحل فنی تولید آماده نمایش میشود.

سریال پیکسل به عنوان نخستین سریال تعاملی با حضور جمعی از ستارگان سینما و تلویزیون که در دنیای هنر از سابقه خوبی برخوردار هستند به خط پایان نزدیک شد. حامد عنقا پس از طراحی و نگارش سریال قلب یخی به عنوان نخستین سریال شبکه نمایش خانگی حالا به عنوان طراح و فیلمنامه نویس، نخستین سریال تعاملی ایران را به تهیه کنندگی خودش به زودی روی آنتن میبرد.

پایان مراحل فنی سریال پیکسل

سریال پیکسل با حضور جمعی از هنرمندان روزهای پایانی مراحل فنی خود را طی میکند و تجربه ای متفاوت برای هنرمندان این سریال به حساب می آید.

امید حاجیلی نوازنده و خواننده مطرح موسیقی پاپ نیر عهده دار یکی از نقش های اصلی است که با این کار ، برای نخستین بار حضور در عرصه بازیگری را تجربه می کند.

پیکسل

مهراوه شریفی نیا در سریال پیکسل

پوریا پورسرخ ، لیلا اوتادی ، سحر قریشی ، کامبیز دیرباز ، برزو ارجمند ، امید حاجیلی ، نرگس محمدی ، پرستو صالحی و جمعی دیگر از ستاره های سرشناس کشورمان از بازیگران سریال پیکسل هستند.

پیکسل

نرگس محمدی و سحر قریشی در سریال پیکسل

این سریال در ژانر معمایی ساخته می شود و قصه آن حول و حوش یک اتفاق هولناک شکل می گیرد. حامد عنقا طراح، نویسنده و تهیه کننده «پیکسل» است و ساختار روایی سریال را با شیوه ای متفاوت پایه ریزی کرده است تا مخاطب خودش بتواند در سرنوشت قهرمان داستان مشارکت داشته باشد .

پیکسل

پوریا پورسرخ در سریال پیکسل

عوامل اصلی سریال پیکسل عبارت است از:طراح، نویسنده و تهیه کننده:حامد عنقا، کارگردان فاز اول:محمود معظمی، کارگردان فاز دوم و سوم:محمد حسین لطیفی، مدیر تصویربرداری:فرشاد گل سفیدی، مدیر صدابرداری:امیر حاتمی، طراح صحنه و لباس:سیامک احصایی و سحر شهامت، تدوین:امیر شیبان خاقانی، طراح چهره پردازی:ایمان امیدواری، مدیران برنامه ریزی:فرزاد رحمانی و زینب نصراللهی، منشی صحنه:علیرضا فرحزادی، سرپرست تیم بدلکاری:امیر بدری، مدیر تدارکات:شهرام اسلامی، عکاس:پیام نصیری خرم و مدیر تولید:افشین قلی پور .

پیکسل

پوریا پورسرخ در سریال پیکسل

پیکسل

سحر قریشی و برزو ارجمند در سریال پیکسل

پیکسل

 برزو ارجمند و سحر قریشی در سریال پیکسل

پیکسل

تیپ متفاوت سحر قریشی در سریال پیکسل

 

پیکسل با ستاره های سرشناس به خط پایان نزدیک شد

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی