لیلی رشیدی
امروز 31 تیر همزمان با سالروز تولد سام درخشانی ، لیلی رشیدی و خسرو سینا از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 31 تیر

امروز 31 تیر آخرین روز از اولین فصل تابستان است که ثانیه به ثانیه در حال رفتن است و تا چشم برهم بزنی مرداد گرمترین ماه سال از راه میرسد. در روزهایی که گرمای هوا هر روز بیشتر از روز قبل میشود امیدواریم خانه دلتان گرم باشد و روزگار به کامتان.

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به آخرین روز از تیرماه رسیدیم. امروز 31 تیر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 31 تیر هستند

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 31 تیر 1354 در تهران متولد شد.

سام درخشانی

سام درخشانی بازیگری را در کلاسهای بازیگری حمید سمندریان آموخت و بازی در سریال های طنز و جدی مانند نابرده رنج ، پژمان ، پشت بام تهران و گسل از او چهره محبوب تری ساخته است.

لیلی رشیدی

لیلی رشیدی بازیگر کشورمان و دختر زنده یاد داوود رشیدی 31 تیر 1352 در تهران متولد شد.

لیلی رشیدی

لیلی رشیدی مادر خانمی معروف مجموعه زی زی گولو بود و در جدیدترین حضور تلویزیونی اش جلوی دوربین سریال هیات مدیره رفت و فیلم خوک جدیدترین کار سینمایی اوست.

خسرو سینا

خسرو سینا نویسنده و کارگردان کشورمان 31 تیر 1350 در مهاباد متولد شد.

خسرو سینا

خسرو سینا دانش آموخته کارگردانی تئاتر است و اغلب آثار او در شبکه های استانی پخش شد و او در زمینه دوبله نیز فعالیت هایی داشته است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 تیر + تصاویر

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی