احسان خواجه امیری
امروز 7 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 7 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفتمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 7 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نمناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 7 آبانند

فاطمه معتمد آریا

فاطمه معتمد آریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 7 آبان 1340 در تهران متولد شد.

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمد آریا بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و اولین بار با عروسک گردانی مدرسه موش ها به تلویزیون آمد و بازی در مجموعه گل پامچال از او چهره ماندگاری ساخت.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده و آهنگساز کشورمان 7 آبان 1363 در تهران متولد شد.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری پسر حسین خواجه امیری معروف به ایرج از خواننده قدیمی کشورمان است که موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و اولین بار در 19 سالگی آلبوم موسیقی اش را روانه بازار کرد و تاکنون هشت آلبوم را روانه بازار موسیقی کرده است.

سعید امینی

سعید امینی بازیگر سینمای ایران 7 آبان 1392 درگذشت.

سعید امینی

سعید امینی بازیگری که تنها بازی در فیلم نفس عمیق به کارگردانی پرویز شهبازی را در کارنامه هنری اش دارد 7 آبان سال 92 بر اثر گاز گرفتگی درگذشت. بازی سعید امینی در فیلم نفس عمیق مورد توجه بسیاری از اهالی سینما قرار گرفت.

چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 7 آبان+ عکس

3.825
این مطلب مفید بود ؟196
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی