ژاله صامتی

بازگشت ژاله صامتی بعد از چند سال به تلویزیون

تاریخ انتشار : 20 فروردین 1399کد مطلب : 9761زمان مطالعه : 1 دقیقه
ژاله صامتی بانوی هنرمند کشورمان بعد از چند سال دوری از تلویزیون با سریال زیرخاکی به دنیای بازیگری در تلویزیون بازگشت.

پخش سریالی با بازی ژاله صامتی در تلویزیون

ژاله صامتی بازیگری را با تئاتر آغاز کرد اما سریال یحیی و گلابتون اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون بود که به یکی از نوستالژیک ترین سریال های تلویزیون تبدیل شد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در جدیدترین تجربه بازیگری در تلویزیون مقابل دوربین سریال زیرخاکی رفت و با این سریال بازگشتی دوباره را رقم زد.

ژاله صامتی با سریال زیرخاکی در تلویزیون

سریال زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما است که ژاله صامتی یکی از نقش های اصلی این سریال را برعهده دارد.

ژاله صامتی بعد از حدود 3 سال دوری از تلویزیون با سریال زیرخاکی اتفاقی متفاوت را تجربه میکند و بازگشتی دوباره او به تلویزیون با یک سریال طنز است.

ژاله صامتی و پژمان جمشیدی

این بانوی هنرمند تجربه همکاری با جلیل سامان را در سریال ماه رمضانی نفس داشت و بار دیگر این اتفاق در فیلم جلیل سامان اما با نقشی متفاوت تکرار شد.

ژاله صامتی و پژمان جمشیدی

ژاله صامتی در سریال زیرخاکی با بازیگرانی چون هادی حجازی فر، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، ایرج سنجری، نادر فلاح، اصغر نقی زاده و رایان سرلک همبازی است.

ژاله صامتی و پژمان جمشیدی

سریال یحیی و گلابتون در سال 75 اولین تجربه بازیگری ژاله صامتی در تلویزیون بود و بعد از آن در سریال های دیگری چون کتیبه، فردا دیر است، سفر به سرزمین ملائک، فکر پلید، مجتمع مسکونی فرخ و فرج، آژانس دوستی، این زمینی ها، هتل، کارآگاه شمسی و دستیارش مادام، نفس و زیرخاکی ایفای نقش کرد.

ژاله صامتی

ژاله صامتی از یحیی و گلابتون تا زیرخاکی در تلویزیون

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی