ژاله علو

ژاله علو : حالم خوب است

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14490زمان مطالعه : 1 دقیقه
ژاله علو بازیگر محبوب سریال روزی روزگاری و گوینده رادیو این روزها حالش خوب است و به خودش استراحت داده و کار نمی کند.

همه ما ژاله علو را خوب به یاد داریم او را از همان بچگی که شبها با صدایش در قصه های رادیو به خواب میرفتیم و با سریال هایی مانند روزی روزگاری ، اما مدتی است که خبری از حضورش در رادیو و تلویزیون نیست. خانم علو مدتی است به خودش استراحت داده و فعالیت در رسانه ها ندارد.

ژاله علو تاکید دارد که این روزها حالش خوب است.

این گوینده رادیو، دوبلور و بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون که مدتی است کمتر به گفت وگو تمایل نشان می دهد، حال این روزهایش را خوب توصیف می کند و می گوید:خدا را شکر هیچ کسالتی ندارم. فقط مدتی است که خودم به خودم استراحت داده ام و ترجیح دادم فعلا کار نکنم. اکنون فقط در منزلم استراحت می کنم.

ژاله علو
وی درباره ی ادامه فعالیتش در رادیو و بازگشت به این رسانه اظهار کرد:مدتی بود که در رادیو کار خاصی نبود، بنابراین ترجیح دادم استراحت کنم. الان یک سال است که برای رادیو کار نمی کنم اما اگر زمانش فرا برسد و کاری باشد که دوست داشته باشم حتما به رادیو برمی گردم چراکه من رادیو را خیلی دوست دارم.
 
علو همچنین درباره حضورش در تلویزیون و اینکه آیا پیشنهادی برای بازیگری در تلویزیون داشته است؟ به ایسنا گفت:آخرین کار تلویزیونی ام سریال «مختارنامه» بود. از آن به بعد مدت هاست که در تلویزیون کار نکردم و فعلا هم قصد ندارم کار کنم.
 
ژاله علو متولد 1306 تهران است. این هنرمند پیشکسوت از برگزیدگان هشتمین همایش چهره های ماندگار در سال 1389 معرفی شد.

ژاله علو ، ژاله علو در حال استراحت

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
برگرفته از ایسنا - / ک
برچسب :
وبگردی