ژیلا صادقی و مهران مدیری

شوکه شدن مهران مدیری از سن ژیلا صادقی در دورهمی

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1399کد مطلب : 17606زمان مطالعه : 4 دقیقه
ژیلا صادقی مجری کشورمان شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره ماجرای ازدواج و تخصصش در دنیای اجرا صحبت کرد.

شب متفاوت ژیلا صادقی در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 29 فروردین ماه با حضور ژیلا صادقی مجری کشورمان روی آنتن رفت.

ژیلا صادقی مجری کشورمان که تجربه چند بازی را هم در کارنامه هنری اش دارد شب گذشته روی صندلی دورهمی نشست و به گفتگو با مهران مدیری در این برنامه پرداخت.

سن ژیلا صادقی در دورهمی

ژیلا صادقی روی صندلی دورهمی نشست و اولین سوال مهران مدیری از او درباره سنش بود که خانم مجری گفت:من متولد 22 شهریور سال 52 هستم و سن خانم مجری باعث تعجب مهران مدیری و تماشاگران دورهمی شد و ژیلا صادقی گفت چون من خیلی شاد و خوب زندگی کردم.

ژیلا صادقی و مهران مدیری

ورود ژیلا صادقی به دنیای اجرا

این بانوی مجری کشورمان درباره نحوه ورودش به دنیای اجرا گفت:من در دوران دانشجویی به بازیگری علاقه مند بودم اما بعد از مدتی احساس کردم که این فضا متناسب به ویژگی های شخصیتی من نیست و چون به پدر و مادرم قول داده بودم که کاری انجام بدهم که آنها راضی باشند با خودم تصمیم گرفتم و از دنیای بازیگری خداحافظی کردم، فیلم هزاران چشم آقای کیانوش عیاری، بی همتا ساخته جهانگیر جهانگیری و روزهای زندگی از جمله فیلم هایی بود که بازی کردم و بعد از روزهای زندگی تصمیمم جدی تر شد و بعد از آن در دو فیلم خیلی دور خیلی نزدیک و من سالوادور نیستم به عنوان مجری حضور داشتم.

ژیلا صادقی و مهران مدیری

بعد از چند سال فرصتی که به خودم دادم و روی صدای خودم کار کردم و وارد واحد دوبلاژ شدم و در دوره ای گوینده خبر شدم و دیدم که این ماجرا با روحیه من سازگار نیست و سال 83 تصمیم گرفتم که به دنیای کودکان نزدیک شوم و با سبکی متفاوت و جدید برنامه بیدار شو آفتاب شد را اجرا کردم و بعد از آن به ژانر اجتماعی وارد شدم و مجری برتر رسانه شدم و برنامه با تو ورود آقایان ممنوع که ویژه خانم ها بود، خانه مهر ، خانه من خانه تو ، خانه فیروزه ای را اجرا کردم و بعد از آن برنامه سال تحویل سال 94 تا 98 را اجرا کردم و برنامه نگی که نگفتی را در این بین اجرا کردم.

پرحرفی ژیلا صادقی و توضیح درباره همه بخش های زندگی هنری اش صدای مهران مدیری را درآورد و مجری دورهمی به شوخی سوال پایانی برنامه را گفت و از او پرسید که احساس خوشبختی میکنید اما این تذکر مهران مدیری هم کارساز نبود و باز ژیلا صادقی خاطره ای دیگر از سفر با ژاله صادقیان به خرم آباد تعریف کرد.

ماجرای ازدواج ژیلا صادقی

ژیلا صادقی درباره ازدواجش گفت:نوروز سال 95 همسرم از من خواستگاری کردند و 18 فروردین بله را گفتم. من 43 سالم بود و احساس نیاز میکردم که دیگر تنها نباشم. اولین بار همسرم آقای محسن رجبی در وایبر برای من یک جک فرستاد و چون من واکنشی نشان ندادم بلافاصله از من عذرخواهی کرد و نوروز 94 باز هم برای من پیامی فرستادند و نوشته بود چرا اومدید به من نگفتید و تبریک عید فرستاده بودند و در ایام عید دوباره پیامک زده بودند و گفته بودند که خواهرم مریض است و چطور برگریدم تهران و من خیلی ناراحت شدم و نوشتم هراز و تقریبا یکسال بعد من به ایشون جواب دادم.

علت دیر ازدواج کردن ژیلا صادقی

ژیلا صادقی درباره دیر ازدواج کردنش گفت که من همیشه خیلی دلم میخواست که با یک آدم از خودم مردتر ازدواج کنم و همسرم خیلی مقتدر است و مدیریت خوبی دارد.

اختلاف ژیلا صادقی و همسرش در دوران قرنطینه

مهران مدیری درباره اختلاف پیدا کردن خانم مجری با همسرش در دوران قرنطینه گفت:اگر بگویم که اختلافی نداشته ایم دروغ گفته ام چون مدت زمان زیادی کنار هم هستیم قائدتا اختلاف هایی پیش می آید و این خیلی طبیعی است اما من آدم صبوری هستم و اغلب چشم پوشی میکنم.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی گرانترین مجری زن

ژیلا صادقی درباره دستمزد مجریان خانم و آقا گفت:دستمزد خانم ها و آقایان خیلی با هم فرق دارد و به گفته بسیاری از تهیه کننده ها من گرانترین مجری بین خانم ها هستم.

این بانوی مجری درباره دوری از دنیای اجرا گفت:من ماه رمضان سال گذشته روی آنتن رفتم اما با بحران هایی مواجه شدیم دلم نمیخواست هر کاری را قبول کنم چون همه کارهای من خوب بودند.

ژیلا صادقی در ادامه صحبت هایش درباره کار کردن با تهیه کننده های کاربلد و انتخاب های مناسب و احساس مسئولیت در مقابل کارهایش صحبت کرد و به مجریان زیادی که آمدند و اجرا کردند و رفتند.

این مجری کشورمان درباره مجری بودن یا نبودن مهران مدیری گفت:در یک مصاحبه از من پرسیدند که آیا مهران مدیری یک مجری است که من گفتم خیر ایشان یک بازیگر کاربلد هستند که مردم دوستشان دارند و خیلی خوب بلدند که کاری را مدیریت کنند و در ادامه درباره مجری گری بازیگران صحبت کرد و این موضوع را نقد کرد و گفت اجرا به تخصص نیاز دارد.

در بخش پایانی برنامه یکی از تماشاگران خاطره ای از پدر مهران مدیری تعریف کرد.

از ماجرای ازدواج تا پرحرفی های ژیلا صادقی در دورهمی

3.191
این مطلب مفید بود ؟5635
منبع : عکاس:آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی