کابینت مشکی
دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مشکی باشکوه, متفاوت و مدرن است. رنگی مشکی با ترکیب رنگ های سفید و قرمز در آشپزخانه معجزه میکند.

دکوراسیون آشپزخانه 2018 با کابینت مشکی

شاید برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه مشکی آخرین رنگی باشد که به ذهنتان میرسد معمولا رنگ های شاد و کابینت های خوش رنگ در آشپزخانه استفاده میشود و اما مشکی! یک رنگ شیک که دکوراسیون آشپرخانه را مدرن و متفاوت میکند.

در دکوراسیون آشپرخانه هایی به رنگ مشکی با اضافه کردن متریال چوب و فلز میتوانید فضای آشپزخانه را زیباتر کنید, نورپردازی در اینگونه آشپزخانه ها مهمترین چیز است نورپردازی در آشپزخانه های مشکی رنگ در تعادل بصری و رنگی فضا تاثیر دارد.

کابینت مشکی

دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مشکی 

هنوز از ورود رنگ مشکی به آشپزخانه ها زمان زیادی نگذشته و هنوز خیلی از ایرانی ها عادت ندارند رنگ های تیره را به آشپزخانه شان راه بدهند, اما در حقیقت مشکی در آشپزخانه بی نهایت زیباست و آشپزخانه را مدرنیته میکند.

بسیاری از افراد به دلیل اینکه آشپزخانه کوچکی دارند از رنگ مشکی برای دکوراسیون آشپزخانه استقبال نمیکنند و عقیده دارند رنگ مشکی آشپزخانه آن ها را کوچکتر نشان میدهد, برای این مشکل هم راه حلی وجود دارد میتوانید رنگ سفید را با مشکی ترکیب کنید و کابینت های سفید مشکی داشته باشید. برای آشپزخانه های کوچک از کابینت های مات استفاده نکنید, کابینت های براق برای آشپزخانه شما مناسب تر است.

کابینت های مشکی همانقدر که جذاب هستند میتوانند خسته کننده و تکراری شوند به همین خاطر باید از متریال های چوب و فلز در دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید و تنوع ایجاد کنید.

کابینت مشکی

مدل کابینت مشکی آشپزخانه 2018

کابینت مشکی

مدل کابینت مشکی و مات

کابینت مشکی

آشپزخانه جزیره با کابینت مشکی

کابینت مشکی

دکوراسیون شیک آشپزخانه مشکی

کابینت مشکی

کابینت مشکی آشپزخانه مدرن 97

کابینت مشکی

دکوراسیون آشپزخانه سفید مشکی

آشپزخانه های باشکوه با کابینت مشکی مدرن + تصاویر

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی