کارشناسی ارشد

آغاز مهلت ثبت نام آزمون ارشد از امروز

تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1399کد مطلب : 40433تعداد نظرات : 1 نظر
متقاضیان ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 از امروز سه شنبه 23 اردیبهشت می توانند نسبت به ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

ایسنا: بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام زمان مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99و با توجه به اعلام تاریخ جدید برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در روزهای دوم و سوم مرداد ماه سال جاری، تسهیلاتی برای داوطلبان ثبت نام کننده در این آزمون جهت پذیرش در رشته های دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی برای ویرایش اطلاعات افرادی که قبلا در این آزمون ثبت نام نموده اند، در نظر گرفته شده است.

بر این اساس، اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از امروز سه شنبه 23 اردیبهشت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و داوطلبان تا روز 27 اردیبهشت می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان، نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند. 

سازمان سنجش آموزش کشور به منظور مساعدت و همراهی با داوطلبانی که قبلاً در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، ترتیبی اتخاذ کرده که آنها نیز در بازه زمانی فوق پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

انتهای پیام/م

آغاز مهلت ثبت نام آزمون ارشد از امروز

45
این مطلب مفید بود ؟41
1 نظر به ثبت رسیده است
مصطفی روحانی1395-09-25
سلام دعاکنیدهرکی مریض هست شفاپیداکنه،،،برایه منم دعاکنیدزندگیم درست بشه،
40
وبگردی