چیدمان کمد لباس
اگر دوست دارید چیدمان کمد لباس تان مطابق مد و باکلاس باشد کافیست این ترفندهای نمناک را به کار بگیرید.

نحوه چیدمان کمد لباس طبق مد

داشتن یک کمد لباس مرتب و شیک آرزوی خیلی از افراد است زیرا همیشه برای پیدا کردن یک لباس کل کمد را به هم میریزند، اگر میخواهید کمد لباس هایتان را مرتب و مطابق مد بچینید این بخش از دنیای مد نمناک را از دست ندهید تا با ترفندهای جالب چیدمان کمد لباس آشنا شوید.

کمد لباس یکی از وسایل مهم هر خانه ای است که باید هر چند وقت یکبار آن را مرتب و سر و سامان دهید، ترفندهای ضروری برای مرتب و مدرن کردن کمد لباس را در ادامه ملاحظه کنید.

چیدمان کمد لباس

چیدمان کمد لباس شیک و مرتب

- اولین کاری که باید انجام دهید این است که لباس هایی که دیگر به آن ها نیاز ندارید، لباس هایی که برایتان تنگ شده اند یا گشاد هستند، لباس هایی که دیگر عمر خودشان را کرده اند و لباس هایی که قدیمی و از مد افتاده هستند را از کمد خارج کنید و دور بریزید، با این کار کمی از فضای کمد آزاد میشود و دیگر خیلی شلوغ نیست.

- از لباس های داخل کمدتان ست های زیبا درست کنید و هر ست را در یک چوب لباسی آویزان کنید، این ترفند به شما کمک میکند که وقت زیادی برای پیدا کردن و ست کردن لباس تلف نکنید همچنین برای پیدا کردن لباس کمدتان به هم نمیریزد.

چیدن کمد دیواری

ایده چیدن لباس داخل کمد

- طبقه بندی های مخصوص برای کیف و کفش داخل کمد طراحی کنید و با این کار هم کمد بسیار مرتبی خواهید داشت و هم نمای زیبایی به کمدتان بخشیده اید، جایی هم برای اکسسوری ها در کمد باز کنید . با این ترفند کمدی مطابق مد خواهید داشت.

- کم لباس بخرید اما جنس خوب بخرید، برای لباس های ارزان و بی کیفیت پول خرج نکنید و هیچوقت کیفیت را فدای کمیت نکنید در این صورت لباس کم اما به درد بخور دارید و کمدتان الکی شلوغ نمیشود.

کمد دیواری بدون در

چیدمان کمد لباس طبق مد روز

 

چیدمان کمد لباس به سبک امروزی و مطابق مد + عکس

3.315
این مطلب مفید بود ؟105
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی