حامد همایون

کنسرت حامد همایون در تهران تمدید شد

تاریخ انتشار : 19 تیر 1396کد مطلب : 52696زمان مطالعه : 2 دقیقه
کنسرت حامد همایون خواننده جوان و پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان در برج میلاد تهران در تاریخ مرداد 23 و 24 مرداد 96 تمدید شد.

تمدید کنسرت حامد همایون در تهران

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان است که بعد از ورود به عرصه موسیقی به سرعت جای خود را دلهای مردم باز کرد و توانست به جایگاه خوبی در عرصه موسیقی دست پیدا کند . این خواننده جوان که کنسرت های زیادی در ایران و خارج از کشور برگزار میکند ، دومین فردی بود که پس از سالار عقیلی حنجره اش بیمه شد .حامد همایون با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از تمدید کنسرتش در تهران را داد.

حامد همایون با انتشار این عکس نوشت :

کنسرت حامد همایون

کنسرت حامد همایون خواننده پاپ کشورمان تمدید شد

به عشق شما بازم تمدید کردیم که روی ماه همگی شما رو از نزدیک ببینیم . کنسرت حامد همایون . تهران . 23 و 24 مرداد 96 تمدید شد...

حامد محمودزاده یا همان حامد همایون با آهنگ چتر خیس توانست آنچنان مخاطبان را جلب خودش کند که میتوان از او به عنوان چهره سال نام برد. همایون نخستین کنسرت خود را به نفع کودکان سرطانی در مؤسسه محک برگزار کرد. همایون در کمتر از یک سال از انتشار آهنگ هایش به صورت مجازی، به یکی از مطرح ترین خواننده ها تبدیل شد و زمانی که اولین آلبومش را منتشر کرد، به سرعت خود را به پرفروش های سال 95 رساند و اولین اجرایش در جشنواره بین المللی موسیقی فجر حسابی سروصدا کرد.

او که آثارش در سال 1395 با استقبال مخاطبان مواجه شده آهنگ برنامه صبحگاهی شبکه اول به نام فرمول 1 را اجرا کرده است. همایون در آغاز توسط پروژه استعدادهای موسیقی ایران مؤسسه ترانه شرقی معرفی شد.

کنسرت حامد همایون

حامد همایون خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان

دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 و همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل علیه السلام، حنجره ی حامد همایون بیمه شد. بیمه نامه ی حنجره ی این خواننده از سوی شرکت سهامی بیمه ایران به او اهدا شد.

نخستین حضور همایون در تلویزیون در ویژه برنامهٔ شب یلدا ی سال 1395 بود که او به طور زنده از برج میلاد برای ویژه برنامهٔ شبکه پنج برنامه اجرا کرد. نخستین آلبوم حامد همایون، «دوباره عشق » نام دارد که در دی 1395 منتشر شد.

کنسرت حامد همایون در تهران تمدید شد

514
این مطلب مفید بود ؟140
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : حامد همایون
وبگردی