کیپ شدن بینی
بخشی از ناراحتی های ایجاد شده براثر سرماخوردگی و آنفولانزا گرفتگی و کیپ شدن بینی است که بسیار آزاردهنده است ، نفس را با 4 نسخه فوری طب سنتی باز کنید.

بهترین درمان و روش خانگی برای رفع کیپ شدن بینی

گرفتگی بینی معمولا نشان دهنده مشکلات دیگر سلامتی مثل عفونت سینوس هاست که البته شرایط ناراحت کننده ای است ومی تواند روزها طول بکشد برای همین شناخت راه درمان سریع و مناسبی می تواند کاربردی باشد ، در ادامه این بخش از سلامت نمناک 4 نسخه طبیعی برپایه طب سنتی را معرفی خواهیم کرد که سالهاست به عنوان درمان فوری گرفتگی بینی در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

کیپ شدن بینی

گرفتگی و کیپ شدن بینی را بدون دارو رفع کنید

علل و دلایل کیپ شدن بینی

آلرژی

تب

انحراف بینی

پلیپ بینی

درمعرض موادشیمیایی بودن

محرکهای بیرونی عفونت سینوس ها

سرماخوردگی 

 

نشانه های گرفتگی و کیپ شدن بینی

مخاط
دردسینوس ها
التهاب بافت های بینی
 

نسخه درمان کیپ شدن بینی با ترکیبات گیاهی و طب سنتی

نمک وجوش شیرین
نمک دریا
1/2 ق چ جوش شیرین 
نحوه آمادگی
همه ی مواد را داخل شیشه بایک فنجان آب ترکیب کنید و خوب تکان دهید سپس تا آنجاکه ممکن است بدمید تامخاط خارج شود و باقطره چکان چندقطره داخل بینی بریزید
5دقیقه بعد دوباره بدمید اینکار را چندبار انجام دهید که مشکل کیپ شدن بینی رفع شود.

رفع فوری کیپ شدن بینی با سیر

کیپ شدن بینی

معجون سیر برای درمان فوری کیپ شدن بینی

3بوته سیر
1فنجان آب 
بوته های سیر راداخل آب بجوشانیدو دوبار در روز نوشیدنی بدست آمده را بنوشید به همین سادگی و تنها بعد از یکبار استفاده احساس بهبود خواهید کرد. این روش یکی از سریعترین روش های رفع گرفتگی بینی است که به نسخه ثانیه ای معروف است.
 

درمان خانگی و گیاهی کیپ شدن بینی با کمپرس زنجبیل

زنجبیل ها راتکه تکه کنید و به آب جوش بیفزایید بعداز اینکه 20دقیقه باحرارت کم جوشید دستمال تمیزی را با آن خیس کنید و روی صورت بمالید بعد از 15 دقیقه بردارید اینکاررا 2بار در روز انجام دهید.

سرکه سیب محلول درمان کیپ شدن بینی

1ق چ سرکه سیب را داخل یک لیوان آب بریزید و بنوشید اینکارسینوس ها را باز می کند، درطول روز اینکار را تکرار کنید تا شاهد رفع سریع کیپ شدن بینی باشید.

روش فوری و سریع درمان گرفتگی و کیپ شدن بینی با مخاط

3.4483
این مطلب مفید بود ؟333150
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
برچسب :
وبگردی